Вони подарували місту затишне Різдво

Дата: 11.02.2020, перегляди: 309
Вони подарували місту затишне Різдво

Здавалося б, Різдво завершилося давно, але його відгомін - приємні спогади   досі  у пам’яті. Вони  і є тією особливою іскоркою щастя, що з’являється  в очах людей разом із думкою про сімейні свята, гріє їм душу в будь-яку пору.  Сьогодні ми мали чудову нагоду спостерігати таку ж приємну  іскорку у поглядах рогатинців, котрі стали переможцями традиційного міського конкурсу на «Краще новорічне оформлення». 

Кожен із них прагнув надати привабливості своїм оселям, установам та організаціям у часі Різдва, а вдалося зробити дещо більше – подарувати атмосферу затишного Різдва  своєму рідному Рогатину. За що одержали подяку від міського голови Сергія Насалика. 


«Рогатинець...  Передусім це - небайдужа людина, яка долучається до багатьох відповідальних процесів у місті, старається зробити його кращим,  - зазначив  під час нагородження Сергій Степанович. – Гадаю, що власне такі конкурси чи інші громадські заходи, які покликані зробити Рогатин кращим, дають нам можливість щороку відкривати нові  імена активних жителів, дякувати їм за небайдужість, а також за те, що люблять і переживають за рідне місто. У часі новорічних-різдвяних свят ми стараємося за кошти бюджету зробити Рогатин красивішим.  Проте, без участі жителів це б не вдалося так незабутньо, привабливо і креативно. Тому хочу висловити велику вдячність усім рогатинцям, які долучилися до ініціативи міської ради. Завдяки  вам гості Рогатина відчували тут родинну атмосферу, повагу до  Різдва, адже кожен вогник, який засвітився у вікні,  додав місту тепла та особливого затишку».

Відтак очільник Рогатина С.Насалик разом зі секретарем міськради Г.Богун вручили дипломи та грошові винагороди переможцям і призерам конкурсу. 
Ними за підсумками комісії стали:

І місце

             

- Боднар Олена Іванівна, новорічне оформлення житлового будинку на вул. Липовій,16.    

- Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців, новорічне оформлення вікон навчального закладу.

- ФОП Беркій Дмитро Ігорович, новорічне оформлення вітрини магазину на вулиці І.Франка.

 

ІІ місце

- Іванців Орися Миколаївна, новорічне оформлення житлового будинку на вул. Шевченка, 175.

- Рогатинська районна школа естетичного виховання учнів, новорічне оформлення вікон  навчального закладу.

-  Академічний ліцей «Рогатинська гімназія імені Володимира Великого», новорічне оформлення вікон навчального закладу.

- ФОП Кілестин Лідія  Іванівна, новорічне оформлення вітрини магазину «Малятко».

 

ІІІ місце

- Мишалова Світлана Михайлівна, новорічне оформлення житлового будинку на вул.Липовій, 12.

- Лялька Наталія Богданівна, новорічне оформлення житлового будинку на вул.Турянського, 32.

- Рогатинська дитяча юнацька спортивна школа Івано-Франківської обласної ради, новорічне оформлення адмінбудинку та прибудинкової території.

- ФОП Козій Богдан Іванович, новорічне оформлення  магазину «Овен» на вулиці Галицькій.

- Рогатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Івано-Франківської області, новорічне оформлення навчального закладу.

Варто відзначити, що відповідно до Положення про міські конкурси при підготовці до новорічно-різдвяних свят «Різдво наближається - душа зігрівається» конкурсна комісія обирала ідеї кращого  оформлення: балконів та вікон багатоповерхових житлових будинків, зовнішніх вітрин і фасадів підприємств (організацій, установ), центральних входів у навчальні заклади та прилеглих територій у місті Рогатині. А особливий акцент зроблено на таких критеріях: наявності новорічної та різдвяної символіки, ялинок, привітань; влаштуванні світлових гірлянд та композицій з новорічної та різдвяної тематики на фасадах будинків, вікнах балконів, вітринах; оформленні гірляндами дерев на прибудинковій території; оригінальності оформлення новорічними композиціями.