Стартує міський баскетбольний турнір

Дата: 10.02.2020, перегляди: 154
Стартує міський баскетбольний турнір

Відбулося засідання оргкомітету щодо проведення щорічного міського баскетбольного турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців, який проходитиме у Рогатині 16, 23 лютого. Присутніми обговорювалися святкова програма заходу та низка інших організаційних питань, інформує сайт Рогатинської міської ради.

Як було зазначено у ході наради, баскетбольний турнір стартуватиме 16 лютого у спортивному залі Рогатинського державного агроколеджу. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:00 год, початок ігор - о 10:00 год, а урочисте відкриття змагань - о 13:00 год.

Також зазначимо, що до турніру допускаються колективи фізкультури установ, підприємств, організацій, шкіл, сільськогосподарських виробничих колективів, громадських організацій та всі охочі команди району, учасники яких зареєстровані на території Рогатинщини. Захід проводитиметься у два тайми (по 15 хв кожний): півфінальні та фінальні зустрічі (по 20 хв кожний). У випадку нічийних результатів – команди зіграють два додаткових тайми по 5 хв кожен. Якщо ж переможець не визначиться у додатковому часі, буде призначено штрафні кидки.

Володарі перших трьох призових місць будуть нагороджені грамотами, а переможець отримає перехідний кубок турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців. Крім того, на спортсменів та активних вболівальників змагань очікують цінні призи від спонсорів.

✳️Принагідно зауважимо, що заявки на участь у змаганнях (відповідної форми, обов'язково завірені лікарем❗️ та керівником організації) необхідно подати суддівській колегії до 09:00 год. 16 лютого.

Отож, Рогатинська міська рада запрошує усіх охочих любителі баскетболу міста та району долучитися до спортивного дійства.

Прикріплені фото
1.png DSC_8735.png
DSC_8736.png DSC_8738.png