Учасниками громадських слухань вперше стали члени Дитячого парламенту

Дата: 22.01.2020, перегляди: 221
Учасниками громадських слухань вперше стали  члени Дитячого парламенту

У вівторок, 21 січня, в актовому залі школи мистецтв ім.Б.Кудрика відбулися громадські слухання. На розгляд громади винесено чотири питання, які стосувалися проєктів детальних планів територій.
Начальником відділу власності, підприємництва та земельних ресурсів Світланою Колос, зокрема,  було представлено такі із них:

  1. Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Винниченка, буд.7. в м. Рогатині.
  2. Детальний план території земельної ділянки для встановлення сонячної електростанції в урочищі «за сільгосптехнікою» в м. Рогатині.
  3. Детальний план території для будівництва гаражно-складського приміщення на вул. Галицькій, 126 «Л» в м. Рогатині.
  4. Детальний план території на реконструкцію нежилової будівлі (склад-магазин) та відводу земельної ділянки для обслуговування власного нежитлового приміщення на вул. Галицькій в м. Рогатині.

Після презентації проєктів відбулося обговорення кожного із них. Варто відзначити, що для кращого ознайомлення молоді з роботою міської ради, залучення її до управлінських процесів  учасниками громадських слухань вперше стали також і члени Дитячого парламенту при міському голові. 

Прикріплені фото
DSC_8616.png DSC_8613.png
DSC_8614.png DSC_8619.png
DSC_8622.png