Подяка

Дата: 28.12.2019, перегляди: 222
Подяка

Кожен з нас розуміє, як непросто у теперішній час маленькому місту віднайти кошти на ремонт вулиць, дахів, а особливо - доріг … І хоча все, що виконують працівники міської ради, комунальних підприємств, є їхнім безпосереднім професійним обов’язком, ніколи зайвими не бувають людські шана та вдячність. Адже часто - ця праця залишається непоміченою і сприймається мешканцями міста, як належне.

Ми хочемо передати сердечну подяку міській владі, зокрема міському голові Сергію Насалику, за те, що у цей непростий для нашої країни час змогли знайти ресурси для благоустрою нашої вулиці, її впорядкування. Сьогодні вулиця Старомлинська виглядає ошатною та доглянутою, а мешканці надзвичайно задоволені змінами, які тут відбулися. А вдалося зробити об’ємну роботу - провести капітальний ремонт дорожнього полотна, а також систем водовідведення і водопостачання.

Переконані, що відповідальність кожного керівника перед громадою починається із чистоти міста чи села. Ви з честю виконуєте це важливе завдання. Отож,  з нагоди Нового року та Різдва Христового  хочемо побажати Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої підтримки у всіх починаннях.

З повагою – жителі вул. Старомлинської м. Рогатина.