А.Онуфрик: "Для покращення безпеки громадян слід додатково встановити відеоспостереження"

Дата: 24.12.2019, перегляди: 240
А.Онуфрик: "Для покращення безпеки громадян  слід додатково встановити відеоспостереження"


У ході спілкування  Андрій Любомирович обговорив стан правопорядку на обслуговуваній ним території.  А зокрема,  зазначив, що з 1.01.2019 до 23.12.2019 складено 105 адміністративних протоколів, розглянуто 351 звернення громадян, які надійшли в Рогатинське відділення поліції. За вказаний період на території Рогатинської міської ради вчинено 35 кримінальних правопорушень. Особливу увагу слід звернути на житловий масив «Червона гора», де було скоєно 5 крадіжок з житлових будинків. 


«Тому для покращення безпеки громадян у вказаному масиві та місті закликаємо громадян у період новорічних і різдвяних свят, поїздки на відпочинок, не залишати свою оселю без нагляду. Щоб уникнути крадіжок у вашому домі, попросіть рідних чи сусідів приглянути за житловим будинком, а також взяти під охорону будинок чи встановити камери відеоспостереження», - зазначив дільничний офіцер.


Крім того, поліцейський наголосив на вчиненні шахрайства відносно громадян району, найпоширеніші з яких є розголошення даних своєї кредитної чи зарплатної картки (пін коду чи останніх цифр цієї картки).
А.Онуфриком  також було внесено пропозицію розглянути на сесії міської ради питання виділення місць для торгівлі громадянами в період новорічних, Різдвяних, Пасхальних та інших свят, інформувати про це працівників поліції.

Прикріплені фото
DSC_7852.png DSC_7855.png
DSC_7858.png DSC_7862.png
DSC_7864.png