РОГАТИН НАЗВАНО КРАЩОЮ ЕТНОКУЛЬТУРНОЮ ГРОМАДОЮ

Дата: 05.12.2019, перегляди: 184
РОГАТИН НАЗВАНО КРАЩОЮ ЕТНОКУЛЬТУРНОЮ ГРОМАДОЮ


Відзначимо, що в десятому обласному конкурсі, на який подано 109 проєктів (від 78 місцевих рад), було визначено чотири пріоритетні напрямки. Це зокрема: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки та реалізація програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).
Враховуючи висновки експертної комісії та пропозиції ради Конкурсу, розпорядженням голови обласної ради переможцями визнано 55 проєктів від 52 місцевих рад, серед яких також 16 об’єднаних територіальних громад. На їх реалізацію у 2020 році з обласного бюджету буде виділено 15,1 млн. грн.


“Дуже люблю приїздити у вашу область, адже вона мені найближча і найбільш схожа на мою батьківщину. Я багато років працював у сфері місцевого самоврядування і для мене велика честь бути сьогодні тут. Такі конкурси – це розумна інвестиція в область і її громаду. Ми бачимо, що люди почали думати про розвиток. На мою думку, громади Прикарпаття мають надзвичайно великий потенціал“, – зауважив керівник Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) Беррі Рід.


Крім того, 1,7 млн.грн у 2020 році спрямують з обласного бюджету 10 місцевим радам, яких визнано переможцями восьмих обласних конкурсів “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”. У їх числі також Рогатинська міська рада, яку відзначено дипломом переможця VIII обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада” у номінації етнокультурний регіон Опілля та грошовою премією в сумі 200 тис.грн.

Детальний перелік переможців за посиланням:https://orada.if.ua/o…/про-підсумки-обласних-конкурсів-розв/

На фото: секретар міської ради Галина Богун під час 

 

konkursy01

DSC_6651DSC_6661DSC_6664DSC_6665DSC_6675DSC_6679