Ще один крок до почесного статусу "Громади-кандидата"

Дата: 17.11.2019, перегляди: 260
Ще один крок до почесного статусу "Громади-кандидата"

Зауважимо, що наразі нашим містом було проведено ситуаційний аналіз та завершено підготовку Аналітичної доповіді "Про забезпечення прав дітей та молоді в місті", у якій, зокрема, визначено низку проблем, що стосуються молодіжної політики. Після попереднього обговорення  обрано найактуальніші із них відповідно до наведених напрямків: права бути почутими, права на безпеку та права на дитинство.
Тепер Рогатину належить працювати над розробкою Плану дій та Плану моніторингу й оцінки, за якими місто діятиме упродовж кількох наступних років задля впровадження Ініціативи. Тож у рамках робочої зустрічі координатори МА "Євростратегія" надали низку корисних порад стосовно подальших етапів роботи. А її у рогатинців, як бачимо, чимало - затвердження розроблених документів на сесії міської ради та наступні кроки щодо отримання Почесного статусу "Громада-кандидат. Громада, дружня до дітей та молоді".


Варто відзначити, що під час спілкування з представниками МА "Євростратегія" секретар міськради Г.Богун та заступник міського голови М.Шинкар анонсували гостям теж про важливу для Рогатина подію, яка відбудеться 20 листопада. Цього дня місто вперше долучиться до міжнародної акції "Дитяча сесія". Під час неї 24 вихованців міських ліцеїв та районної ради старшокласників проведуть сесійне засідання, попрацюють у складі відповідних комісій і навіть розроблять свою стратегію розвитку Рогатина. 

 

DSC_6439DSC_6441

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

DSC_6449DSC_6456DSC_6459DSC_6460DSC_6463