Хто стане "Людиною року" у 2019?

Дата: 14.11.2019, перегляди: 511
Хто стане "Людиною року" у  2019?

У кожного міста своя душа, яка, незважаючи на вік у літописі, завжди залишається сучасною, активною, прогресивною. А все тому, що цією душею є не будівлі чи факти, а люди, котрі своєю щоденною працею, ентузіазмом, креативним ідеям спонукають місто писати свою нову історію, розвиватися, ставати кращим. Часто їхня активна позиція, так би мовити, задає темпів маленькому провінційному містечку, спонукаючи громаду до корисних справ.

Але зазвичай імена таких краян губляться у буденності, що дуже прикро… І щоб належно подякувати активним жителям громади за їхню важку працю, високі досягнення, зрештою, й любов до рідного міста - у 2016 році Рогатинська міськрада ініціювала міський конкурс «Людина року».
Захід проводиться щорічно задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності. Крім того, його головною метою є виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста.
Отож, якщо у вашому колективі є людина, яка упродовж року надихає своїми креативом та плідною працею інших? Якщо ви знаєте жителів міста, які у 2019-му стали генераторами багатьох змін у Рогатині? Не ховайте цю людину «за лаштунками» буденності. Нехай її успіхи стануть відомі усій громаді і, може, надихнуть когось на нові ініціативи. Хтозна, можливо, статуетка «Людина року 2019» дістанеться саме цьому рогатинцю ?..

Але рекомендуємо вам поквапитися, адже часу для подачі заявок на участь у конкурсі залишилось не так вже й багато. Їх необхідно подати до Рогатинської міської ради вже до 1 грудня.

Крім того, зазначимо, що  звання «Людина року» цьогоріч присвоюватимуть у 14 номінаціях:

- «Захисник України»,
- «Жінка-лідер»,
- «Громадський діяч»,
- «Митець року»,
- «Юний талант року»,
- «Освітянин року»,
- «Медик року»,
- «Учень року»,
- «Комунальник року»,
- «Родина року»,
- «Відкриття року»,
- «Спортсмен року»,
- «Наставник року»,
- «Правозахисник року».