Настільний теніс

Дата: 28.10.2019, перегляди: 37

З 16 по 20 жовтня в Єгипті (Шарм-ель-Шейх) проходив престижний молодіжний турнір з настільного тенісу «Egypt Junior & Cadet Open-2019». У ньому взяли участь сотні спортсменів віком від 12 до 18 років. Юні тенісисти представляли три континенти світу – Європу, Азію та Африку. Були також спортсмени з Тайваню та Індонезії.
Назар грав у групах юніорів та кадетів. Він показав високи
й клас гри та легко вигравав у спортсменів, котрі стояли у світовому рейтингу значно вище від нього. Коли серед юніорів у своїй групі Назар виграв (вдруге) у посіяного першим номером тенісиста з Саудівської Аравії, це стало сенсацією турніру. Про гру Назара писали світові видання. Спеціалісти Європи та Азії називали його відкриттям у світовому молодіжному тенісі. Назар пройшов в 1/4 фіналу як в категорії кадетів, так і серед юніорів.
У парному розряді Назар грав з Максимом Мельничокм з м. Чернівці. Вони легко долали одну пару за іншою, хоча і двоє шульги. Від них уже програли тенісисти Єгипту, Тунісу, та інших країн світу. І в чверть фіналі доля зводить з парою з Польщі та Саудівської Аравії проти яких у командному розряді програли і втратили медалі. Другий раз зуміли взяти реванш і в останній день боролися за вихід у фінал, де розігрувались золото та срібло турніру. Бронза українським майстрам малої ракетки була вже забезпечина.
Слід зазначити що у листопаді Назар у складі юніорської збірної вирушає в Угорщину на черговий PRO-TOUR.
Дирекція та тренерський колектив Рогатинської СДЮСШОР вітає з успішним виступом на PRO-TOUR та бажає подальших успіхів в спортивній кар’єрі.