У пам'ять про Героїв

Дата: 29.08.2019, перегляди: 86
У пам'ять про Героїв

Кілька голубів сіли біля каплиці Матері Божої. Прошепотівши молитву, вони тихо здійнялися у вись. "Як же хочеться, щоб їхній політ був на крилах переможного миру". Подумалось мені, коли у двері храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Рогатина заходили рогатинці. 
Сьогодні - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, тож жителі Рогатинщини вирішили розпочати його з поминальної молитви за душі наших Героїв.

Відповідно до указу Президента України від 23 серпня 2019 р., цей день встановлений «на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» .

Варто відзначити, що саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії. У результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

У боях за важливий стратегічний об’єкт Донбасу - місто Іловайськ загинуло багато українських військових, чимало військовослужбовців досі залишаються зниклими безвісти.

Прикріплені фото
DSC_4127.png DSC_4124.png
DSC_4122.png DSC_4126.png
DSC_4128.png DSC_4125.png
DSC_4129.png DSC_4130.png