Запрошуємо на гастрономічно-весільний фестиваль «Спечу тобі долю»

Дата: 20.08.2019, перегляди: 172
Запрошуємо на гастрономічно-весільний фестиваль «Спечу тобі долю»

Шановні рогатинці та гості міста!

Запрошуємо Вас взяти участь у гастрономічно-весільному фестивалі «Спечу тобі долю», який проходитиме в Рогатині у рамках всеукраїнського проєкту «Малі міста – великі враження».

Дата і час: 24 серпня (субота), 14:00 год.

Локація: вулиця І.Франка.

У День незалежності  України наше місто обіцяє направду колоритне дійство, адже під час нього «оживе» один із найяскравіших українських обрядів – автентичне весілля, яке відвідували ще наші прадіди й прабабусі.

У ході свята всі охочі зможуть долучитися до реконструкції рідкісних весільних обрядів Опілля та сусідніх етнографічних регіонів. Побачити виставку давніх «доль» та короваїв, скуштувати ці неймовірні вироби.

Отож, очікуємо Вас  24 серпня о 14. 00 год. на вул. І.Франка у м.Рогатині, де заплановано такі заходи:

о 14:00 год. - урочисте відкриття гастрономічно-весільного фестивалю «Спечу тобі долю»;

з 14:00 до 17:30 год. проходитиме обрядова частина етнофесту, у рамках якої відбудеться виставка весільних «доль» та короваїв, презентація виробів місцевих товаровиробників і, звісно ж, давні традиції весільних святкувань.

А з 17:30 до 21:00 год. гостей дійства за традицією опільського весілля дивуватиме розважально-танцювальна програма за участі народного артиста України Михайла Кривеня, учасника першої “Червоної рути” та лауреата національного радіоконкурсу “Пісня року” - гурту «Дзвони», а також музично-розважального гурту «Vizut».