Рогатин відвідають учасники міжнародного велопробігу

Дата: 14.08.2019, перегляди: 88
Рогатин відвідають учасники міжнародного велопробігу

30-31 серпня місто Рогатин вкотре відвідають тандеми учасників щорічного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!». Варто відзначити, що цьогоріч захід проходитиме в дещо іншому форматі – міжнародному, адже до зрячих і незрячих українців на тандемах долучаться також громадяни Польщі та Німеччини. 
Отож, запрошуємо рогатинських велолюбителів 30 серпня долучитися до зустрічі учасників цього цікавого проекту. 


Довідково:
Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» - єдина в Україні міжнародна соціальна ініціатива, завдяки якій зрячі і незрячі люди спільно подорожують на велосипедах-тандемах. 
Цьогоріч маршрут їхньої веломандрівки проходитиме через три країни - Україну, Польщу та Німеччину. А розпочнеться вона 27 серпня в Івано-Франківську, звідки продовжить свій шлях через Рогатин, Львів, Мостиська, Польщу та 19 вересня фінішуватиме у Берліні (Німеччина). 
Як зазначають організатори міжнародного заходу, його мета - сприяти інклюзії незрячих людей в українське суспільство та їхньому залученню до міжнародної співпраці.
Варто зазначити, що велопробіг реалізується спільно з громадськими організаціями «Jasev» (Німеччина), «Fundacja kopalnja iniciatyw» (Польща), «Hetman» (Польща). 


Деталі на: https://velo.ius.lviv.ua/ua/route/