Загиблому в АТО рогатинцю присвоїли почесне звання

Дата: 05.08.2019, перегляди: 156
Загиблому в АТО рогатинцю присвоїли почесне звання

День міста... Його святкові мотиви відлунюють у душі різні акорди почуттів. Викликають радість, бо маємо змогу спостерігати як улюблений Рогатин розправив крила і зустрічає свій особливий день містом, котрим пишаються, яке наслідують. Але водночас проймають тривога й смуток – у думках досі бойовий Схід, звідкіля у цей святковий день телефонують з вітаннями до своїх родин наші земляки-солдати. Вони спонукають до роздумів про майбутнє, миттєве і дуже вартісне. Крім того, спонукає висловити щиру повагу тим, хто знає справжню ціну такого мирного свята – нашим воїнам.
Цьогоріч незадовго до відзначення Дня міста двом краянам було присвоєно звання «Почесний житель міста Рогатина». Одне з них – знаній меценатці, президентці благодійного фонду «Pro Ukraine e.V.» Вірі Костюк-Буш. А ось інше, на жаль, не змогло побачити радості в очах свого «власника», адже передбачене якраз для одного із таких ангелів миру… Воно присвоєно посмертно. Рішенням міської ради від 23 липня 2019 р. звання «Почесний житель міста Рогатина» надано герою Івану Васильовичу Юганові за особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України під час виконання завдань в операції Об’єднаних сил.
У ході урочистих зборів, які, власне, розпочали святкування Дня міста, цю відзнаку міський голова Сергій Насалик та секретар міськради Галина Богун вручили вдові загиблого на передовій героя.
Не оминули під час урочистостей і людей, які щоразу підставляють плече допомоги нашим захисникам. На звернення бійців 14 окремої механізованої бригади міста Володимира-Волинського почесною медаллю за активну допомогу бійцям АТО нагороджено також волонтера Тараса Ярославовича Коровайчука. Варто зазначити, що 14 ОМБр якраз у «зоні» війни, виконує свої бойові завдання у Луганській області.

Прикріплені фото
DSC_2755.png DSC_2762.png