Кульова стрільба

Дата: 15.07.2019, перегляди: 95

Команду  Рогатинської СДЮШОР представляли 12  вихованців, які вибороли 3-е місце серед спортивних  шкіл олімпійського резерву України.

На високому рівні виступила команда юніорів (  Олег Войнирович, Назар Коваль, Роман Дмитрук) які в командному заліку стали чемпіонами України  у вправі ГП-12  ( рухома мішень, 10м), а у вправі  ГП-11а ця трійка в командному заліку виборола срібні нагороди. Олег Войнирович в особистому заліку завоював бронзову нагороду у вправі  ГП-11а. Підготували спортсменів тренери : Ярослав Коваль, Іван Грушецький, Ігор Железняков).

У  двох  вправах МП-8 та МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета, 25м )  команда юніорів (Денис Ворона, Олег Ворона, Денис Бойко) в командному заліку стала срібними призерами. Денис Ворона в особистому заліку в обох цих вправах був близький до нагород, у фінальних стрільбах посів 4-е місце.  Підготував спортсменів - Володимир Ворона.

Потрібні очки для команди принесли: Сніжанна Ходоровська, Олена Железнякова,   Вікторія Юрків, Лілія Коваль, Максим Замковий.