Ігор Насалик: «Кожне рогатинське село - самобутнє, має унікальну культуру і творчий колорит»

Дата: 24.06.2019, перегляди: 113
Ігор Насалик: «Кожне рогатинське село - самобутнє, має унікальну культуру і творчий колорит»
У неділю, 23 червня, в Рогатині проходив ІХ Обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля». Атмосферу свята творило двадцять п’ять колективів та п'ятнадцять вокалістів з Івано-Франківщини, Львівщини і Тернопільщини. Крім того, традиційні пісні, вишивки, страви, культурні звичаї населених пунктів рогатинського Опілля представили понад два десятки фольклорних подвір’їв з нашого міста та населених пунктів району.
Варто відзначити, що у колоритному святкуванні взяли участь і багато почесних гостей з обласного центру, різних куточків нашої держави, сусідньої Польщі,  серед яких також  вихідець Рогатина - Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор НАСАЛИК. Отож, ми вирішили поцікавитися у земляка враженнями від побаченого дійства.
 
 

«Завжди був вражений багатством традицій нашого краю, - зауважив Ігор Степанович. - Кожне рогатинське село - самобутнє, має унікальну культуру і творчий колорит. Таке розмаїття створює чудову картину української народної творчості, зокрема – Опілля. Пишаюся, що маємо свою історію, свою пісню і мову, свято бережемо це народне надбання та пропагуємо між молодого покоління».

Прикріплені фото
DSC_1607.png DSC_1690.png
DSC_1601.png DSC_1688.png
DSC_1528.png