Рогатинську школу хочуть перейменувати

Дата: 14.05.2019, перегляди: 158
Рогатинську школу хочуть перейменувати
У ході 42 сесії Рогатинської міської ради 18 квітня депутати розглянули звернення трудового і батьківського колективів Рогатинської ЗОШ №2 про присвоєння цьому навчальному закладу назви "Рогатинський ліцей №2 ім.Братів Рогатинців".
Її обрали невипадково, адже знані в Україні та закордоном громадські діячі Іван і Юрій Рогатинці були вихідцями з нашого рідного міста. Тож предметно, що школа зі 145-річною історією вирішила не оминути такої важливої сторінки минулого Рогатина, у певному роді навіть зробити на ньому акцент.
Отож, сьогодні у стінах школи відбулися громадські слухання, на обговорення яких, власне й, було винесено це питання. Після цікавої історичної довідки про життя і діяльність Юрія та Івана Рогатинців, підготованої старшокласниками, присутні перейшли до обговорення важливого кроку у житті навчального закладу, вислухавши думки мешканців міста з цього приводу. Варто відзначити, що присутні, серед котрих були педагоги, батьки учнів та випускники освітнього закладу, одностайно проголосували за те, аби рідна альма-матер все-таки стала Рогатинським ліцеєм ім.Братів Рогатинців. І вже невдовзі  "друга" школа зустрічатиме молоде покоління своїх учнів з новою назвою.
 
Прикріплені фото
DSC_0355.png DSC_0349.png
DSC_0353.png DSC_0356.png
DSC_0357.png DSC_0361.png
DSC_0367.png