Магія фарб на склі

Дата: 12.04.2019, перегляди: 53
Магія фарб на склі

Н. Курій-Максимів зізнається: дуже часто проводить схожі заходи  у рамках своїх виставок, адже дають змогу українцям опанувати давнє мистецтво, що побутувало  у нашій місцевості, до того ж, передавати його з покоління у покоління. У Рогатині  вирішили провести такий майстер-клас  ближче до Великодня. 

Побувавши вчора у диво-майстерні, мали нагоду побачити як твориться справжня магія кольору на крихкому «полотні».
Мабуть, виставкова зала з краєвидами панорам міст і природи спонукала на нові шедеври, бо картини на склі малювалися з великим ентузіазмом. Ось маркер у маленьких руках створив штрихи графіки, відтак білилом на склі з’явилися перші мазки, а за ними "закружляли на мольберті" наступні відтінки, в підсумку на світ «народилося» диво у фарбах.
Цей маленький великодній ангел, що побачив світ днями, оберігатиме чиєсь сімейне гніздечко або й наше рідне місто… Тож, можна сказати, що думка Наталії Курій-Максимів створити «Янгола Опілля» певною мірою трішки матеріалізувалася, адже майстриня допомогла мешканцям міста створити цілу родину чудо-охоронців для Рогатина.
Хтозна, можливо, одного із них впізнаємо на міському конкурсі писанкарства "Великодні дзвони", котрий відбудеться невдовзі?;)


Варто нагадати також, що вже сьогодні, жителі міста освоюватимуть ази писанкарства. Отож не пропустіть гарної нагоди повчитися новому - о 15.00 год. завітайте в історико-краєзнавчий музей "Опілля" і створіть авторський символ Великодня.

Прес-служба Рогатинської міської ради.

 

DSC_9544DSC_9548DSC_9554DSC_9563DSC_9575DSC_9576DSC_9581DSC_9584DSC_9588DSC_9590DSC_9578DSC_9579