У міському парку висадили більше 300 дерев

Дата: 22.03.2019, перегляди: 147
У міському парку висадили більше 300 дерев

 Прочитавши про неї у соцмережі юна Настуся зі Львова, яка часто навідується в гості до бабусі у наше місто, разом зі своєю мамою вирішили долучитися до масштабного дійства. Тож об одинадцятій годині прийшла в міський парк, де вже кипіла робота. З причепів виднілися молоді ялиці, червоні дуби, калина, модрина й інші дерева. Понад триста саджанців вмить "розійшлися" між учасниками екологічної акції, тож у кожному куточку парку відпочинку ім.Р.Шухевича у хід пішли лопати. Хтось вимірював відстань між деревцями, копав ямки, інші - садили в них пагони. Серед дорослих рогатинців, власне, й зустріли маленьку Настусю, у якої просто горіли оченята, бачачи це дійство. 
Варто зауважити, що організатором толоки, яка тривала з 20- 22 березня, стала міська рада. Вона закликала жителів Рогатина не лише упорядкувати райцентр до свят, але й подарувати йому "зелені легені". Гарну справу підхопили працівники чи не кожної установи та організації міста, отож сьогодні згуртувалися в парку для доброї справи. Рогатинське лісове господарство виділило для цього понад три сотні дерев.
Крім того, лісівники оновили красивими ялицями головну алею, що має назву ім.Миколи Затварницького - відомого працівника лісового господарства району, до того ж, ініціатора й організатора закладки нашого парку. Колектив Рогатинського лісового господарства поділився ще одним наміром - невдовзі встановити на цій алеї пам'ятний знак "патріарху наших лісів" М.Затварницькому.

Прикріплені фото
DSC_9428.png DSC_9363.png
DSC_9377.png DSC_9400.png
DSC_9416.png DSC_9423.png
DSC_9425.png DSC_9444.png
DSC_9453.png DSC_9466.png