Стартує баскетбольний турнір

Дата: 14.02.2019, перегляди: 103
Стартує баскетбольний турнір


 Сьогодні відбулося засідання оргкомітету щодо проведення традиційного баскетбольного турніру пам’яті героїв АТО та воїнів-афганців, який проходитиме у Рогатині  впродовж 24 лютого, 3 та 10 березня. Присутніми активно обговорювалася святкова програма заходу та низка інших організаційних питань.
Як було зазначено у ході наради, баскетбольний турнір стартуватиме 24 лютого о 10:00 год. у спортивному залі Рогатинського державного агроколеджу. Тож усі охочі любителі баскетболу міста та району можуть долучитися до цього спортивного дійства.

 Принагідно зауважимо, що відповідно до положення цього спортивного заходу до змагань допускаються колективи установ, підприємств, організацій, шкіл, сільськогосподарських виробничих кооперативів, громадських організацій і всі охочі команди району, учасники яких зареєстровані на території Рогатинщини.
Змагання проводитимуться у два тайми ( по 15хв.), півфінальні та фінальні зустрічі (по 20 хв), у випадку нічийного результату - команди зіграють два додаткових тайми по 5 хв. кожен.
Володарі перших трьох призових місць будуть нагороджені грамотами, а переможець отримає перехідний кубок турніру пам’яті героїв АТО та воїнів-афганців. Крім того, на спортсменів змагань  очікують цінні призи від спонсорів.

 Заявки відповідної форми, завірені лікарем та керівником організації,  необхідно подати  суддівській колегії до 9:00 год. 24 лютого.

  Запрошуємо жителів краю до участі в баскетбольному турнірі пам’яті героїв АТО та воїнів-афганців.

Прикріплені фото
DSC_8430.png DSC_8431.png
DSC_8433.png DSC_8438.png
DSC_8444.png