Аптека №47 працюватиме надалі

Дата: 24.01.2019, перегляди: 81
Аптека №47 працюватиме надалі

Вже стало доброю традицією відкривати першу у новому році сесію міської ради приємним дійством. Сьогодні вона розпочалась на духовній ноті - декан Рогатинський УГКЦ о. Дмитро Бігун благословив усіх присутніх на плідну роботу. Відтак депутати перейшли до розгляду 11 питань порядку денного.
Зокрема, було внесено зміни у низку рішень, що стосувалися встановлення туристичного збору, міського бюджету, а також затвердження комплексної Програми розвитку і фінансової підтримки житлово-комунального господарства міста Рогатина на 2019 рік.
Вирішено виділити з міського бюджету кошти у сумі 120 тис. грн для придбання нової глибинної помпи, оскільки попередній агрегат вже відслужив свій ресурс. 
Дискусійним виявилося питання, пов'язане з переходом КП «Центральна районна аптека №47» в підпорядкування міської ради. Та після тривалого обговорення депутати все-таки затвердили нову редакцію Статуту цього комунального підприємства. Міський голова Сергій Насалик зазначив, що основна мета діяльності такого аптечного закладу не є комерційною. «Комунальне підприємство «Центральна районна аптека №47» - це, передусім, соціальний проект, - акцентував Сергій Степанович, - Основними його завданнями будуть забезпечення 
критичних груп населення наркотичними засобами і прекурсорами, а також участь у реалізації державних програм медикаментозного забезпечення населення». Отож, в майбутньому людям з важким ступенем онкології чи іншими складними недугами не доведеться щоразу долати відстань в обласний центр за цими ліками, а зможуть придбати їх безпосередньо у Рогатині.
Окремим рішенням сесії достроково припинено повноваження депутата Рогатинської міської ради VII скликання Андріана Мирославовича Івахіва, у зв'язку з особистою заявою про складання депутатських повноважень. 
Крім того, присутні заслухали звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2018 р., розглянули низку земельних питань та включили до «Програми безоплатного харчування одиноких громадян похилого віку та осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах» ще одного рогатинця.

Прикріплені фото
DSC_8117.png DSC_8118.png
DSC_8120.png DSC_8122.png
DSC_8124.png DSC_8121.png
DSC_8126.png DSC_8132.png
DSC_8133.png DSC_8139.png
DSC_8144.png DSC_8125.png
DSC_8111.png