Переможці міського конкурсу отримали нагороди

Дата: 25.01.2019, перегляди: 98
Переможці міського конкурсу отримали нагороди

Свята завершуються, але кожне із них залишає, щось приємне у пам'яті. Те, що гріє душу, коли за вікном мете зима... і , мабуть, є щирим серцем будь-якого дійства - це особлива іскорка щастя в очах. 
Сьогодні ми мали чудову нагоду спостерігати таку ж у поглядах рогатинців, які стали переможцями традиційного міського конкурсу на «Краще новорічне оформлення». 
Кожен із них прагнув надати привабливості своїм оселям, установам та організаціям у часі Різдва, а вдалося зробити дещо більше – створити атмосферу свята у різних куточках Рогатина. За що одержали подяку від міського голови Сергія Насалика. 
«Висловлюю велику вдячність рогатинцям, котрі долучилися до ініціативи міськради та прикрасили свої обійстя, будинки, місця праці красивими декораціями та яскравою ілюмінацією, - зазначив Сергій Степанович. – Разом із вами нам вдалося створити у місті святковий настрій в ці особливі дні. І хоч нас не так багато, як би хотілося побачити тут, але такі речі мають з чогось розпочинатися, давати поштовх для інших гарних справ».
Відтак очільник Рогатина С.Насалик разом зі секретарем міськради Г.Богун вручили дипломи та грошові винагороди переможцям і призерам конкурсу. 
Ними за підсумками комісії стали:
І місце - готельно-ресторанний комплекс"Еліт-Центр", Рогатинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та жителька вул. С.Бандери, 23 Ольга Вдовичин;
ІІ місце - ювелірна мережа «Камея», Рогатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, а також мешканки вул.Шевченка, 123 Марія Балицька і вул.Шевченка, 1а (кв.11) Ірина Макар.
ІІІ місце - магазин «Малятко», Рогатинська ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради, жительки вул. Липової, 12 Світлана Мишалова, Чорновола, 13 (кв.44) Світлана Гелей і новорічне оформлення прибудинкової території (балконів, фасадів) багатоквартирного будинку на вул. Галицькій, 119.
Як зауважила під час нагородження одна із переможниць Марія Баліцька, цієї зими їхня рідна вулиця Шевченка просто сяяла вогниками. Майже кожен із її сусідів намагався красиво оздобити свою оселю, тож навколо було неймовірно гарно. 
«Наше життя складається з буднів і свят, свята – це прикраса нашої душі, бо під час них звеличуємо Бога. Тому ми намагаємося належно прибрати свої обійстя у ці дні, щоб були найкращими, - говорить Марія Михайлівна. – Щиро дякую міській раді за те, що оцінила наші старання такими нагородами. Це надзвичайно приємно для нас».

Прикріплені фото
DSC_8139.png DSC_8114.png
DSC_8118.png DSC_8120.png
DSC_8122.png DSC_8111.png
DSC_8124.png DSC_8127.png
DSC_8131.png DSC_8133.png
DSC_8134.png DSC_8136.png
DSC_8137.png DSC_8138.png
DSC_8143.png DSC_8145.png