Глибинний насос та аптека №47 викликали жваве обговорення

Дата: 22.01.2019, перегляди: 176
Глибинний насос та аптека №47 викликали жваве обговорення

Безперебійність водопостачання є одним із пріоритетів у діяльності Рогатинської міської ради та особисто міського голови Сергія Насалика. Сьогодні постійна комісія з питань стратегічного розвитку, бюджету і фінансів, комунальної власності та регуляторної політики за пропозицією міського голови розглянула питання про виділення 120 тис. грн. для придбання нової глибинної помпи. Обновка забезпечить безперебійність водопостачання у місті, оскільки  попередній агрегат вже відслужив свій ресурс. Депутати одноголосно підтримали це питання  та виступили з пропозицією розглянути його на сесії міськради  24 січня.  

Жваву дискусію та обговорення також викликав перехід комунального підприємства «Центральна районна аптека №47» в підпорядкування міської ради.

Як заявив на засіданні комісії заступник міського голови Микола Шинкар, це комунальне підприємство є соціальним проектом, аж ніяк не  комерційним. Отож, основними його завданнями будуть забезпечення критичних груп населення наркотичними засобами і прекурсорами, а також участь у реалізації державних програм медикаментозного забезпечення населення.