Святвечірній подарунок

Дата: 18.01.2019, перегляди: 101
Святвечірній подарунок
Сивочола бабуся, cпершись на кухонний столик, задумливо вдивлялася у вікно. В тиші порожньої кімнати відчувалися нотки самотності, які перемішувалися з яскравими спогадами минулих Святвечорів. Колись вони були для неї зовсім іншими, бо, наче теплий плед, огортали серце жінки затишком пам’ятних моментів із сімейними традиціями. А ще - любов’ю, однаково поділеною між найближчими. «На хвилину повернути б у ті часи?» - мрійливо роздумувала старенька. ..
 
Ця коротка замальовка не пов’язана з однією долею, а перегукується з історіями сотень українців, котрі через певні життєві причини відзначають цей Святвечір наодинці. Не є винятком і наше містечко, окремі жителі якого також потребують уваги у часі різдвяних свят.
Щоб хоч трохи скрасити їхню самотність Рогатинська міськрада вирішила зробити неочікуваний подарунок. Який? А ви погляньте на міську ялинку. Можливо, там не вистачає вашої іграшки?.. Окремі роботи грудневого конкурсу «Подаруй ялинці іграшку» за традицією стали подарунком для відомих людей, партнерів Рогатина. Крім того, близько чотирьох десятків унікальних прикрас ручної роботи сьогодні були передані людям, котрі в рамках «Програми безоплатного харчування одиноких громадян похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» одержують гарячі обіди.
Цьогоріч конкурсна комісія вирішила передати креативні роботи школярів також у дарунок цим рогатинцям. Тож у пообідню пору Ярослав Стиславський разом із термосами смачних страв, приготовлених у «Карітасі», вручав особливі передсвяткові сюрпризи. Бачили б ви їхню радість. Сльоза вдячності бриніла на очах не однієї бабусі, а зморшки лагідної посмішки наштовхували на думку - для них цей Святвечір буде дещо іншим.
Прикріплені фото
DSC_8084.png DSC_8088.png
DSC_8087.png DSC_8091.png
DSC_8096.png DSC_8077.png