Рогатинські школярі долучилися до флешмобу селфі

Дата: 16.01.2019, перегляди: 119
Рогатинські школярі долучилися до флешмобу селфі
 

Княгиня Ольга вже зробила селфі з музеєм, а ви?... Повідомлення на кшталт цього сьогодні стали зірками інтернет-мережі, адже закликали українців долучитися до цікавого флешмобу з нагоди Міжнародного дня селфі в музеї.

Цьогоріч наша країна відзначає його вже вп’яте, проводячи низку акцій, які спонукали громадськість відвідати улюблений музейний заклад та сфотографуватися на фоні цікавого експонату. Відтак неординарну світлину з хештегом #MuseumSelfie необхідно було розмістити у соцмережах та обов’язково вказати, де зроблено цей знімок. Отож,  музеї столиці та різних куточків країни мали унікальну нагоду долучити до своїх альбомних історій свіжі фото з новими обличчями. З’явилося кілька таких й у нашому місті, - інформує сайт Рогатинської міської ради. Відвідувачів зі смартфонами радо зустрічав також Рогатинський історико-краєзнавчий музей «Опілля», який відкрив свої двері для пошановувачів минувшини нещодавно.

Гадаю, що проведений у цих стінах урок запам’ятається учням 9-А класу Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 на довгі роки. Адже не лише дав можливість доторкнутися душею до прекрасного, але й почерпнути для себе чимало цінної інформації. Як зауважує класний керівник 9-А кл. Христина Сорока, працівники Рогатинського музею «Опілля» підготували для юних відвідувачів справді незабутню зустріч. Під час неї молоді рогатинці мали нагоду переглянути виставкову залу, де експонуються роботи кращих художників Прикарпаття, довідатись їхні «творчі біографії». Крім того, працівник музею Роман Ясінський доповнив свою розповідь ще кількома цінними моментами. Зокрема, поділився з дев’ятикласниками історію перших виставок, інформацією про організацію таких масових заходів, мету їхнього проведення та навіть етикет...

viber image2IMG-74f8fe135862118782ff7ab3cc58a4dc-Vviber image4Мандруючи виставковими залами історико-краєзнавчого музею, школярі не забули й про основну «місію» свого перебування у стінах закладу – селфі з експонатами. Окремі з цих світлин  з»явилися у мережі «Фейсбук» та на сторінці музею.

У розмові з нами учениця 9-А кл. Ірина Гавенко зізнається, що долучилася до всесвітньої фотоакції залюбки, адже вважає такі заходи збагачують світогляд, відкривають незвідане. 

«Особисто мені дуже сподобалася екскурсія, дізналася багато досі незнаного, - зауважує рогатинка. - Мала нагоду відвідати неймовірну виставку робіт художників Івано-Франківщини, де кожна картина мене чимось зацікавила, адже, такого раніше не зустрічала. Найбільше запам'яталася розповідь про те, як започаткували виставки, для кого їх проводили та з якою метою. Раджу всім відвідувати такі мистецькі заходи, бо вони приносять море позитивних емоцій».

Можливо, варто прислухатись до влучної поради молодого покоління і, не чекаючи наступного флешмобу музейного селфі, заглянути у виставкові зали свого рідного міста?..

Довідково: Міжнародний день музейного селфі започаткований європейським проектом "Culture Themes" у 2014 році. Акція дає можливість учасникам розповісти про свої улюблені музеї, а музеям – отримати безоплатну і найдієвішу рекламу.