Визначено найкреативніші новорічні оформлення

Дата: 16.01.2019, перегляди: 240
Визначено найкреативніші новорічні оформлення

Варто відзначити, що вітрини та будівлі райцентру почали прикрашати ще у грудні. А відкриття головної ялинки міста, красива новорічна ілюмінація пл.Роксолани та головних вулиць, немовби надихнули багатьох жителів багатоповерхівок та приватного сектору створити казку й на своєму обійсті. Тож не дивно, що у часі Нового року та Різдва й сам Рогатин нагадував ошатну ялинку, на гілках-вуличках якої красувалися знахідки креативних декорацій. Окремі з них навіть зуміли стати героями інстаграмних історій.
Неймовірна фотозона, делікатні мистецькі витинанки, оформлення з хвої, іграшок, стрічок та яскрава ілюмінація  вабили зір своєю неординарністю, тому обрати переможців конкурсу було доволі нелегко. Після пильного вивчення кожної цікавої композиції та прикраси, повторного перегляду фото- та відео фіксацій, комісія все-таки підбила підсумки  традиційного конкурсу на "Краще новорічне оформлення", назвавши творців найбільш креативних ідей цього року.
І місце присудили оформленням: готельно-ресторанному комплексу "Еліт-Центр", Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та жительки вул. С.Бандери, 23 Ольги Вдовичин.
ІІ місце за висновками комісії одержали: ювелірна мережа «Камея», Рогатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, а також мешканки вул.Шевченка, 123  Марія Балицька і вул.Шевченка, 1а (кв.11)  Ірина Макар.
ІІІ місце посіли: магазин «Малятко», Рогатинська ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради, жительки вул. Липової, 12 Світлана Мишалова, Чорновола, 13 (кв.44) Світлана Гелей і новорічне оформлення прибудинкової території  (балконів, фасадів) багатоквартирного будинку на вул. Галицькій, 119.
Зауважимо, що відповідно до Положення про міські конкурси при підготовці до новорічно-різдвяних свят «Різдво наближається - душа зігрівається» конкурсна комісія обирала ідеї кращого  оформлення: балконів та вікон багатоповерхових житлових будинків, зовнішніх вітрин і фасадів підприємств (організацій, установ), центральних входів у навчальні заклади та прилеглих територій у місті Рогатині. А особливий акцент зроблено на таких критеріях: наявності новорічної та різдвяної символіки, ялинок, привітань; влаштуванні світлових гірлянд та композицій з новорічної та різдвяної тематики на фасадах будинків, вікнах балконів, вітринах; оформленні гірляндами дерев на прибудинковій території; оригінальності оформлення новорічними композиціями.
Переможці конкурсу та володарі призових місць будуть нагороджені грамотами і преміями міської ради на загальну суму 6100 грн. Крім того, близько двох десятків рогатинців планують відзначити дипломами міськради за оригінальність декорування новорічними композиціями їхніх осель, фасадів установ, організацій та вітрин крамниць.

Прикріплені фото
DSC_7923.png DSC_7618.png
DSC_7686.png DSC_7911.png
DSC_7795.png DSC_7808.gif
DSC_7749.png DSC_7649.png
DSC_7623.png