До списку майстрів спорту України Рогатинської СДЮСШОР добавилося ще два спортсмени.

Дата: 22.11.2018, перегляди: 97
До списку майстрів спорту України Рогатинської СДЮСШОР  добавилося ще два спортсмени.

         З 14 по 20  листопада     2018 р. в м.Львів проходив    Відкритий чемпіонат України  в приміщенні  з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р.н. та мол

        Команду  Івано-Франківської області представляли 9 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР.

   На цих змаганнях  спочатку успіху добився  Олег Войнирович ( тренера Іван Грушецький та Ярослав Коваль) який виконав норматив майстра спорту України у вправі  ГП-11а (рухома мішень, 10 м).

    У  цій же вправі  командному заліку : Олег Войнирович, Роман Дмитрук та Віктор Мручак стали  чемпіонами України, а у вправі ГП-12 юнаки вибороли бронзові нагороди.   

       Денис Ворона (тренер Володимир Ворона) в парі з Оленою Железняковою (тренера Ігор Железняков та Володимир Ворона)  завоювали бронзові  нагороди   у вправі ПП-50  МІХ ( пневматичний пістолет, 10м ).

   В цій вправі Олена Железнякова виконала норматив майстра спорту України.

 В останній день змагань Денис Ворона виборов звання  чемпіона України в фінальній стрільбі  вправи ПП-3 ( пневматичний пістолет, 10м).

      Сніжана   Ходоровська  (тренер Мирослав Іванців) також боролася у фіналі за призове місце   у вправі ПП-3 та зайняла 5-е місце.

      Добре виступила команда дівчат (Лілія Коваль, Руслана Пащин, Ірина Боднар),  зайнявши  4-е командне місце у двох вправах ГП-12 та ГП-11а (рухома мішень, 10 м).

     Потрібні очки для команди принесли: Максим Замковий та Юрій Маховський.  

 

 

   Заступник директора

Рогатинської СДЮСШОР                                                  Бичинський Віктор

Прикріплені фото
Ворона Железнякова ЧУ.png Ворона д. Ч.У 14-20.2018.png