До уваги жителів міста, об’єднань громадян та трудових колективів

Дата: 17.10.2018, перегляди: 123
До уваги жителів міста, об’єднань громадян та трудових колективів

До уваги жителів міста,

об’єднань громадян та трудових колективів

 

Подаємо перелік номінацій для участі у  щорічному міському конкурсі «Людина року»

Критерії та умови , за якими  відбувається  висування та оцінювання  кандидатур на Звання «Людина року»:

«Захисник України» - рогатинці, що мають особистий вагомий вклад у захисті Вітчизни.

 «Жінка-лідер»- підприємець, громадський діяч, особистість, що яскраво проявила свої лідерські якості.

      «Громадський діяч» – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста. 

 «Митець року»- працівникикультури, мистецтва, майстри народної  творчості  за   створення  видатних  творів,  що дістали  високу оцінку громадськості; працівники бібліотек,   клубних та інших закладів культури - за досягнення у розвитку галузі.

 « Підприємець року»  - за високий професіоналізм та за найвищі досягнення у розвитку підприємництва, соціальних проектах, створенню робочих місць.

 «Юний талант року»- за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік- до 14 років.

 

 «Освітянин року» – викладачі загальноосвітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, позашкільної установи,  коледжу - за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо.

 «Медик року» – працівник установи галузі охорони здоров’я - за вагомий особистий внесок у вирішення проблем охорони здоров’я громадян та медичної реабілітації осіб, які потребують лікування.

 «Учень року» - за найвищі досягнення у навчанні.

 

«Комунальник року» - за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства.

 «Родина року» - сім’я,яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько - активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля. Демонструє найкращі традиції української сім’ї.

 

 «Соціальний працівник року» - працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста.

 

 «Спортсмен року» - спортсмени  за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях.

 

 «Наставник року» -  фахівці і організатори молодіжного, громадського, фізкультурно-спортивного руху,   тренери - за вагомі заслуги у підготовці спортивних кадрів;

 

     «Правозахисник року» –  працівник правоохоронних органів   за активну участь у справі зміцнення  законності, правопорядку, захисту населення  від надзвичайних ситуацій. Особи, які відзначилися героїчним вчинком, здійснили особистий внесок у рятуванні життя, здоров’я людей та їх майна.

 З поваою конкурсна комісія.