Місто – це його люди: «Людина року-2018»

Дата: 20.09.2018, перегляди: 185
Місто – це його люди:   «Людина року-2018»

Місто – це його люди:   «Людина року-2018»

 

Міська рада запрошує  до участі  у щорічному міському конкурсі на звання «Людина року».

З 1 жовтня офіційно  розпочинаємо висування претендентів на присвоєння звання  «Людина року – 2018» .

 Цей конкурс  проводиться  щороку задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста.

Девіз конкурсу „Бути на крок попереду”. Присвоюватимуть звання «Людина року» у 13  номінаціях:

–  «Захисник України» – рогатинці, що мають особистий вагомий вклад у захисті Вітчизни.

 – «Жінка-лідер» – підприємець, громадський діяч, особистість, що яскраво проявила свої лідерські якості.

 –    «Громадський діяч» – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста. 

– «Митець року» – працівники культури, мистецтва, майстри народної  творчості  за   створення  видатних  творів,  що дістали  високу оцінку громадськості; працівники бібліотек,   клубних та інших закладів культури – за досягнення у розвитку галузі.

–  «Юний талант року» – за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік – до 14 років.

–   «Освітянин року» – викладачі загальноосвітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, позашкільної установи,  коледжу – за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо.

– «Медик року» – працівник установи галузі охорони здоров’я – за вагомий особистий внесок у вирішення проблем охорони здоров’я громадян та медичної реабілітації осіб, які потребують лікування.

– «Учень року» – за найвищі досягнення у навчанні.

– «Комунальник року» – за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства.

– «Родина року» – сім’я, яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько- активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля. Демонструє найкращі традиції української сім’ї.

 – «Соціальний працівник року» – працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста.

 – «Спортсмен року» – спортсмени  за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях.

–  «Меценат року» – мешканці громади , які добровільно та безкорисливо надавали  матеріальну та фінансову  підтримку громадським питанням,    люди , які  присвячують   особистий час,  свої сили для того,  щоби допомогти іншим,  аби змінити будь-який елемент  життя на краще. 

Очікуємо пропозицій.

Розпочинаємо дискусію.

 

 Хто ж буде «Людиною  року-2018» ?