"Зелене світло" на шляху до самостійності

Дата: 02.07.2018, перегляди: 73
"Зелене світло" на шляху до самостійності

Так, ставку на гаражі зменшено у 10 разів - з 0,1 до 0,01 відс. від розміру мінімальної заробітної плати, ставку на склади також зменшено - на 0,05 відс. - з 0,75 до 0,70. Окрім того, депутати встано­вили на території міста туристичний збір 1% до бази справляння збору та затвердили Положення про нього.

Іншим рішенням сесії в доходах міського бюджету  на 2018 рік враховано субвенцію з обласного бюджету в сумі 100 тис. грн. на влаштування баскетбольної та теніс­ної площадок в м.Рогатині, на вул. Шашкевича. За рахунок переви­конання міського бюджету в сумі 617 тис. грн. міська рада додатково спрямувала кошти комунальним підприємствам - на ремонт і віднов­лення тротуарів на вул. Галицькій, різницю в тарифах, а також на інші поточні видатки.

Під час внесення змін до міської програ­ми розвитку місцевого само­врядування йшлося про святкування Дня міста, яке відбудеться 5 серпня. На заплановані заходи передбачено 250 тис. грн. Втім, як сказав на сесії міський голова Сергій Насалик, це не означає, що кошти буде використано в повному обсязі. Святку­вання планують провести на достойному рівні, але економно. Передбачається, що хедлайнером  мистецької програми стане відомий український співак зі Львова Іван Наві, а решту святковий концерт склада­тиметься з виступів аматорських колективів району.

Сесія міської ради також ухвалила доленосне для газети "Голос Опілля" та її редакції рішення: вийшовши зі складу співзасновників, дала "зелене світло" трудовому колективу на шляху до незалежності районного часопису. Відпо­відно до Закону України "Про реформування дер­жавних і комунальних друкованих засобів масової інформації" процес роздержавлення ЗМІ має завер­шитися до кінця поточного року.

 

Ольга КУЛИНЧАК.