Вони лише розправляють крила

Дата: 11.06.2018, перегляди: 191
Вони лише розправляють крила

У Рогатині відбувся третій міський форум обдарованої молоді "Перлини Рогатина". Рогатинська міська рада пошановувала кращих із кращих учнів та вчителів-переможців предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт в рамках Малої Академії Наук, фестивалів, виставок та спортивних змагань. Велика зала Рогатинського державного аграрного коледжу була вщерть заповнена здібними, наполегливими, успішними рогатинцями - тими, які достойно представили наше місто на різноманітних освітніх конкурсах.

озпочав дійство священик УГКЦ о. Дмитро Шиманський, який побажав усім присутнім розви­вати, примножувати подаровані Богом таланти. За наполегливість, старанність, за волю до перемоги, творчий креатив та самовіддану працю молодим людям від імені міського голови Сергія Насалика подякувала секретар міської ради Галина Богун.

-Уже втретє Рогатинська міська рада проводить міський форум обдарованої молоді "Перлини Рога­тина",- сказала Г. Богун. - І якщо в 2016 році - це були наші перші несміливі потуги вшанувати молодь міста за їхні досягнення, то вже сьогодні ми твердо переконані, що таке свято потрібне Рогатинові. Наш форум є одним зі стимулів, щоб ви, дорогі діти, краще вчилися, могли реалізувати свої мрії. Знайте, ваш талант ніколи не залишиться непо­міченим. Досягайте нових вершин і далі. А Рогатинська міська рада буде вас завжди підтримувати.

До привітань кращих учнів і їхніх наставників приєдналась начальник відділу освіти Рогатинської РДА Лідія Дуда, яка сказала: "Гідне захоплення те, як Рогатин ставиться до міських закладів освіти і до розвитку освітньої галузі району в цілому, надаючи їй підтримку і вшановуючи найталановитіших дітей".

Одні за одними на сцену виходили найдостойніші учні міста - ті, хто став гордістю не тільки свого навчального закладу, а й Рогатина, області, держави. Кожному з них вручили подяки міського голови та премії від міської ради.

Очевидно, що самотужки досягти таких успіхів у навчанні учням було б досить складно, якби не підтримка батьків та наставників. Саме вчителі вкладають у дітей весь свій талант, знання, досвід, щоб виховати з них майбутню еліту України. Кращі педагоги теж нагороджені відзнаками міста та матеріальним заохоченням.

За тими, хто сьогодні за шкільними партами наполегливо вчиться, - завтрашній день країни. Вони лише розправляють крила, і підтримувати їх у тому леті до перемоги, надати сил їхнім крилам намагається міська рада. Такі місцеві форуми обда­рованої молоді покликані додати юним рогатинцям снаги до ще більшої праці над собою, до пошуку нових знань, підкорення нових вершин, адже, "дорогу здолає той, хто йде". У цьому переконана й "учень року-2016", випускниця Рогатинської ЗОШ № 2 Юлія Васьків, яка під­сумувала урочисте дійство:

- Від імені всіх нагороджених хочу подякувати команді міської ради за відзначення тих, які впродовж усьо­го навчального року плідно працю­вали і досягли високих результатів. Коли у залі така чудова атмосфера, а сотні облич посміхаються, хочеться радіти за рідний край. Саме тут зібрався цвіт нації - майбутнє міста, його сини і доньки, рогатинки і рогатинці, люди з великої літери. Нам надзвичайно приємно, що такі заходи проводять у нашому місті, адже кожен розуміє: наша наполегливість, старанність, наші здобутки є високо оціненими. Саме це дає поштовх не зупинятися на досягнутому, а ще більше і більше працювати на благо рідної країни. Хочемо висловити щиру подяку міській раді за орга­нізацію такого свята, під час якого кожен із нас відчував себе обдаро­ваним, особливим, а головне - потрібним.

 

Ірина ТРЕТЯК.