Зміни до програм та міського бюджету

Дата: 04.06.2018, перегляди: 85
Зміни до програм  та міського бюджету

У зв’язку із ремонтними роботами на вул.Га­лицькій та Франка Рогатинському комбінату комунальних підприємств додатково виділили 550 100 грн., а Рогатинському будинкоуправлінню додали 40 тис. грн. на відшкодування різниці в тарифах та 100 тис. грн. - на поповнення статутного фонду, що спрямовується на приріст обігових коштів.

Зазнала змін і Програма медикаментозного забезпечення жителів м.Рогатина, до переліку заходів якої депутати внесли пункт про від­новлення водопостачання ЦРЛ з міського водо­проводу з підключенням пожежного гідранта. За словами заступника міського голови Миколи Шинкаря, проблема водопостачання в лікарні загострилася із-за недостатньої кількості води та її необхідної якості. Тому виникла потреба розгляду цього питання на сесії міськради.

У Програмі розвитку місцевого самоврядування сесія вирішила зменшити на 10 тис. грн. суму, передбачену на виконання робіт з розробки проектів детального планування територій м.Рогатина, та зменшити на 20 тис. грн. суму для передплати періодичного видання і спрямувати ці кошти на випуск інформаційних матеріалів й обмін делегаціями, тематичні поїздки депутатів, посадових осіб, активістів громади в межах України та за кордон тощо.

Рогатинська ДЮСШОР відповідно до рішення міськради відтепер отримуватиме  кошти з міського бюджету на проведення поточного ремонту приміщень та придбання будівельних матеріалів, як і інші заклади освіти Рогатина. На поточний рік цій спортивній школі виділили 30 тис. грн. за Програмою підтримки діяльності закладів освіти.

Окремим рішенням внесено зміни до міського бюджету на 2018 р. Враховано субвенцію з обласного бюджету в сумі 400 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво каналізаційних мереж на вул. Тарнавського, Європейській, Садовій, Володи­мирській, а також на будівництво каналізаційної мережі на вул. Шеремети, Левицького, Поповича. Внісши зміни у видаткову частину міського бюджету, депутати вирішили передати субвенцію районному бюджету для ремонту приміщень та придбання будівельних матеріалів СЗОШ № 1 (50 тис. грн.) та ЗОШ № 2 (50 тис. грн.), гімназії ім. Володимира Великого (50 тис. грн.), ДНЗ "Малятко" та "Дзвіночок" (30 тис. грн. кожному), для благоустрою території ШЕВУ (50 тис. грн.). Рогатинському ККП спрямовано із міської скарбниці 880 тис. грн. для влаштування пішохід­ної зони на вул. І.Франка.

За рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету на майже 784 тис. грн. спря­мовано на організацію роботи недільної школи при церкві Різдва Пресвятої Богородиці м.Рогатина "Діти Світла" 30 тис. грн., закладам освіти - 43500 грн. та кошти на поточні роботи у сфері кому­нального господарства.

У "Різному" депутат Богдан Майка порушив питання про необхідність спорудження в м.Ро­гатині пам’ятника Героям "Небесної сотні". Це питання вже владою міста обговорено - повідомив міський голова Сергій Насалик. Місце для спорудження монумента визначено перед адмін­будівлею на вул. Галицькій, 65.Передбачається, що наступного року, після всестороннього обго­ворення, задумане розпочнуть втілювати в життя, передбачивши бюджетні асигнування на виго­товлення пам’ятника.

Ольга КОНОПАДА.