Весна рогатинського футболу

Дата: 16.04.2018, перегляди: 121
Весна рогатинського футболу

15 квітня стартує першість Другої ліги чемпіонату області з футболу. Після першого кола футбольний клуб "Рогатин" посідає ІІ місце серед 12-ти команд Другої ліги. У ході підготовки до другого кола змагань наша футбольна команда проводить активні тренування.

А 7 квітня рогатинські футболісти вирішили помірятися силами з ФК "Бурштин", який виступає у Першій лізі. На жаль, рогатинці поступилися більш сильним суперникам з рахунком 0:3. Проте гіркоту від поразки збавив неочікуваний сюрприз. Завдяки ТзОВ "Галпласт", "Укрлісекспорт", "Еліпс", Росан-Агро" оновився "гардероб" команди. Кожен гравець ФК "Рогатин" отримав комплект екіпірування з гербом міста та назвою команди, в який входять спортивний костюм і парадна футболка. 

Футбольна команда висловлює щиру подяку міському голові Сергію Насалику та керівникам згаданих підприємств за підтримку. Варто сказати, що Рогатинська міська рада всіляко сприяє розвитку спорту в Рогатині, зокрема футболу. Торік з бюджету міста ФК "Рогатин" виділили майже півмільйона гривень. А в цьому році для футбольної команди, яка захищає честь міста, передбачено 400 тис. гривень. Уже цієї неділі футболісти Рогатина зустрінуться на виїзді з ФК "Угорники". Тож, бажаємо їм вдалого старту у весняній частині футбольного турніру.

Ірина ТРЕТЯК.