Народний аматорський фольклорний колектив "Черчани" став переможцем програми"Фольк - music"

Дата: 27.03.2018, перегляди: 199
Народний аматорський фольклорний колектив "Черчани" став переможцем програми"Фольк - music"

Днями  народний аматорський колектив " Черчани"повернувся з Києва, де взяв   участь у зйомках  програми "Фольк - musik". Це програма для всіх поколінь,  адже у кожному випуску перед глядачами UΛ:Перший  постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків  країни. А зіркові учасники програми нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

У "Фольк-music" –  шукають  та відроджують  український музичний етнос, автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. А ще – це популяризація народної музики, насамперед серед молоді. Адже сучасне аранжування української музичної спадщини вдихає у неї нове життя.

Народний аматорський колектив " Черчани» на розсуд глядачів представив  народну пісню «Гарні вечори». Переспівувала пісню  рок- група " Зе - дукс". Результат голосування перевершив усі сподівання «Черчан». Пісня у виконанні  аматорського колективу та у сучасній обробці набрала найбільшу кількість голосів та вийшла  у фінал. Як повідомила  керівник гурту Ірина Пащин,  ще п»ять пісень вони записали для ротації на радіо:" Я в середу родилася", " Зацвіла мушкателька", " Світить місяць", «черченські наспіви" та уривок з весільного обряду.

Гідно представити Рогатин та взяти  участь у зйомках  програми "Фольк - musik"  народному  аматорському  колективу  " Черчани" допомогла Рогатинська міська рада та особисто міський голова Сергій Насалик.

Прикріплені фото
ч4.png ч1.png
ч2.png ч3.png
ч5.png ч6.png
ч7.png