Які тарифи діють з 1 лютого

Дата: 12.02.2018, перегляди: 177
Які тарифи діють з 1 лютого

Затвердивши звіт про виконання бюджету міста в минулому році, члени виконкому затвердили і фінансові плани підприємств комунальної власності Рогатина на 2018-ий  - "Благоустрій-Р", ДП "Рогатин-Водоканал", "Рогатинське будинкоуправління" та "Рога­тинський міський комбінат комунальних під­приємств". Аналізуючи роботу підприємств ЖКГ, міський голова Сергій Насалик сказав: "Ми займаємо виважену позицію стосовно того, як зберегти комунальні підприємства і не шокувати мешканців Рогатина новими тарифами. Про­рахувавши економічно обґрунтований тариф у розмірі 25 грн. на водопостачання і 25 грн. на водовідведення, міська рада вирішила відшко­довувати ДП "Рогатин-Водоканал" різницю в тарифах, щоб для населення вартість за воду залишилась в межах 12 грн. за воду і 12 грн. за водовідведення. Така ж стратегія щодо оплати за вивіз твердих побутових відходів. Ми виокремили тариф на цю послугу із квартплати і отримали економічно обґрунтовану вартість цієї послуги - 10 грн. з однієї людини на місяць. Але були неодноразові звернення від населення і депутатів про те, що це є непосильною платою для людей. Сесія міської ради ухвалила швидке рішення, оскільки тариф  вводили з 1 лютого, про компенсацію 50 % вартості цієї послуги. Населення платитиме, як і платило до цього, а комунальні підприємства отримають дотацію на відшкодування різниці в тарифах. Саме на таких засадах ми будували наші відносини з громадою".

Розпочавши ще на попередньому засіданні виконкому процедуру проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, цього разу члени виконкому прого­лосували за рішення про затвердження кон­курсної документації для охочих надавати послуги з управління багатоквартирними будинками в місті Рогатині.

Виконком вирішив продовжити започатковану два роки тому добру традицію і провести до Великодніх свят міський конкурс писанкарства та конкурс читців-декламаторів до 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Для забезпечення контролю за видаленням зелених насаджень на території Рогатина вико­навчий комітет вирішив створити спеціальну комісію, яка стане постійним органом і роз­глядатиме звернення громадян, підприємств, установ, організацій щодо зрізування дерев, визначатиме стан зелених насаджень і доцільність їх видалення. 13 рогатинців та 3 сільських мешканців з Підкаменя, Бабухова та Залужжя згідно з рішенням виконкому одержать одно­разові грошові допомоги.

 

Ірина ТРЕТЯК.