Кульова стрільба

Дата: 23.01.2018, перегляди: 182
Кульова стрільба

Команду  Івано-Франківської області представляли 8 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР, та  2 учні Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

       Успіхом відзначився:  Лев Запотічний (тренерЯрослав Коваль ), який став срібним призером України у двох вправах  ГП-12 та  ГП-11а (рухома мішень, 10 м).

     В командному заліку в обох   вправах ГП-12, ГП-11а:  Лев Запотічний, Назар Коваль та Олег Войнирович   вибороли бронзові нагороди.

       Денис Ворона (тренер Володимир Ворона) став бронзовим призером в особистому заліку у вправі МП-10 (  стрільба з пістолета  25 м.) та був близький до нагороди у вправі МП-8 ( швидкісна стрільба з пістолета  25 м.), зайнявши 4-е місце.

      Сніжана   Ходоровська  (тренер Мирослав Іванців) стала бронзовим призером в командному заліку у вправі ПП-3 ( пневматичний пістолет, 10м).

      Як Денис Ворона так і Сніжана Ходоровська показали  найкращі результати серед юніорів, цим вони підтвердили своє право в 2018 році виступати в складі збірної команди України на міжнародних змаганнях.   

      Добре виступила команда дівчат (Лілія Коваль, Руслана Пащин, Ірина Боднар),  зайнявши  5-е командне місце у двох вправах ГП-12 та ГП-11а (рухома мішень, 10 м).

       

 

 

   Заступник директора

Рогатинської СДЮСШОР                                                  Бичинський Віктор