Спортивне свято від влади міста

Дата: 03.01.2018, перегляди: 161
Спортивне свято від влади міста

І-ше місце у змаганнях з біль­ярду посіла ко­манда пі­дприєм­ців, ІІ-ге - ко­ман­да відділу освіти РДА, третє - ко­манда РЕМу. У шахах перемога теж за командою підприємців, дру­гою стала ко­манда ДЮСШ об­­ласної ради, а третьою - ко­ман­да Рогатинської ЦРЛ. "Золото" у настільному те­нісі здобула знову ж таки команда підприємців, "сріб­ло" - у ко­манди Рога­тин­ської міської ради, "бронза" - у команди освіти. Кращі стрільці теж були у команді підприємців, ІІ місце за командою відділу освіти і ІІІ-тє - посіла команда міськради. У футбольних баталіях перемогу святкувала команда "Спец­агро­проект", ІІ місце зайняла команда міськради, а на ІІІ місці опинилася команда освіти. У волейболі першими були освітяни, другими - команда "Спецагропроект", третіми - команда Рогатинської ЦРЛ.

У загальнокомандному заліку І місце в міських спортивних іграх 2017 року посіла команда підприємців, ІІ-ге - за командою освіти, а ІІІ призове місце завоювала команда міськ­ради. Усі переможці та призери отримали з рук міського голови Сергія Насалика кубки та грамоти. Подяку організаторам спартакіади висловив голова районної організації робо­тодавців Петро Числяк.

Очевидно, свято не було б таким багатим та яскравим, якби не влучні слова ведучої програми Оксани Панчишин та музичні дарунки від вихованців Рогатинської дитячої школи мистецтв ім. Бориса Кудрика. Міська рада сподівається, що в спортивних іграх 2018-го колективи та орга­нізації міста будуть активнішими і долучаться до спортивної еліти Рогатина.

Ірина ТРЕТЯК.