Дениса Ворону нагородили грошовим сертифікатом

Дата: 28.12.2017, перегляди: 219
Дениса Ворону нагородили грошовим сертифікатом

Сьогодні під час засідання колегії управління спорту облдержадміністрації прикарпатських спортсменів і тренерів, які досягли вагомих результатів у 2017 році, нагородили відзнаками, грамотами та грошовими сертифікатами.
Почесні нагороди їм вручили голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич і директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді і спорту України Роман Вірастюк.
За вагомі досягнення в галузі спорту спортсменам і тренерам області вручили почесні грамоти Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, а також відзнаки обласної державної адміністрації і обласної ради. Чимало переможців міжнародних змагань отримали грошові сертифікати. Серед них вихованець Рогатинської СДЮСШОР, чемпіон Світу та Європи з кульової стрільби 2017 р. – Денис Ворона ( тренер Володимир Ворона) .
Вітаючи спортсменів напередодні Різдвяних і новорічних свят із перемогами на світових та європейських змаганнях, Олег Гончарук побажав їм міцного здоров’я, впевнених перемог на змаганнях, сили і натхнення. А тренерам – більше можливостей для належної підготовки майбутніх чемпіонів.