Хто стане комунальником року?

Дата: 18.12.2017, перегляди: 143
Хто стане комунальником року?

Колектив ДП "Рогатин-Водоканал" вирішив, що кращим цьогоріч був Михайло Хома - 36-річний слюсар аварійно-відновлювальних робіт цеху водопостачання. За сумлінну працю Михайла Ярославовича  неодноразово наго­роджували почесними відзнаками. Керівництво під­приємства і колеги стверджують: Михайло Хома не тільки добрий працівник, а, пере­дусім, хороша людина.

Ігор Біль, начальник цеху водопостачання ДП "Рогатин-Водоканал" зауважує: "Михайло в нашому колективі більше десяти років. Він сумлінний працівник, виконавчий, один із найкращих у бригаді. Прекрасний сім'янин, виховує двох дітей, і взагалі, як людина, дуже хороший".

У 2000 році Михайло Хома закінчив Рогатинський державний аграрний коледж і здобув кваліфікацію тракториста-машиніста, слюсаря-ремонтника, водія автомобіля категорії "С", електро­монтера з обслуговування і ремонту електроустаткування. Після служби в армії працював на заводі мінеральних вод "Роксолана", Пуківському бурякопункті, а останні десять років трудиться у комунальному господарстві Рогатина. Як каже п. Михайло, робота комунальника нелегка і незавжди вдячна, але старається виконувати її, як належить. Скупий на слова, але щедрий на працю - так можна охарактеризувати першого номінанта на звання "Комунальник року".

 

Складе йому в цьому конкуренцію пра­цівник КП "Рогатинське будинко­управління" Ігор Васильович Гнип. 39-річний водій спецтранспорту в кому­нальному господарстві все життя. "Ось уже 18-ий рік працюю в цьому комунальному підприємстві,- каже Ігор Гнип. - Люблю свою роботу. Стараюся людям догодити. Добре, що є хороше керівництво, як міста, так і служби, яке дбає про людей. А ми, комунальники, натомість стараємося справно виконувати свої обов'язки і надавати громадянам якісні послуги. Те, що колектив висунув мою кандидатуру в номінації "Комунальник року", стало для мене приємною неспо­діванкою і додало ще більшої наснаги до праці".

Як і його суперник у номінації Михайло Хома, І. Гнип випускник нашого аграрного коледжу. Навчальний заклад направду дає хороших спеціалістів і виховує добрих людей. У цьому переконаний і начальник КП "Рогатинське будинко­управління" Ярослав Васильців, кажучи: "Про Ігоря Гнипа можна сказати тільки позитивно. Він добре виконує свою роботу, яка є не з легких і не вельми приємних (Ігор - водій асенізатора). Йому вдається працювати так, що клієнти задоволені".

А хто з них - Михайло Хома чи Ігор Гнип  - заслуговує на високе звання "Людина року- 2017"  в номанації "Комунальник року" вирішувати рогатинцям. Голосування за номінантів триватиме на сайті Рогатинської міської ради до 25 грудня.

Ірина ТРЕТЯК.

 

Прикріплені фото
комунальники_людина року.00_04_12_11.неподвижное изображение002.png Хома1.png