Подяка й шана за працю

Дата: 18.12.2017, перегляди: 106
Подяка й шана за працю

Ведучими свята бу­ли Віра Дзера та Ми­хайло Чопов­сь­кий. У скорботі схи­­­­ливши го­ло­ви, при­­­сутні хви­линою мов­чання вша­нували пам’ять усіх загиблих за Україну Героїв, відтак до скульп­тури Матері Бо­жої було покладено квіти від учасників уро­чисто­стей. За доб­рою хрис­тиянською традицією зі словами молитви та Божого благо­сло­вен­ня звер­нулися духовні отці - декан Рога­тин­ський УПЦ КП о.Во­лодимир Гривнак та від Ро­гатинського де­ка­нату УГКЦ о.Марко Шпак.

На суттєвих зрушеннях в житті нашого краю акцентував увагу залу голова районної ради Роман Гринишин, зазна­чивши, що разом із органами місцевого само­вря­дування за останній час вдалось залучити в район понад 5 млн. грн. За два роки районною радою ухвалено більше 300 рішень, реалізація яких сприяла ви­рішенню важливих питань у всіх сферах суспільного життя Рогатинщини. Районна рада з року в рік продовжує гарну традицію проведення районних фес­тивалів духовної пісні. Голова районної ради відзначив зацікавленість краян до участі в них, підкресливши, що це є свідченням небайдужості наших людей до духовності та національної культури.

Заступник голови райдержад­мі­ніст­рації Оксана Канюка подякувала всім працівникам органів місцевого само­врядування за натхненну та самовіддану працю, яка несе реформи громадам Рогатинщини. Заступник міського голови Рогатина Микола Шинкар висловив сподівання, що настане час, коли День місцевого самоврядування буде святом усіх громадян. "Вірю, що за два роки матимемо новий адміністративно-тери­торіальний устрій, і наше рогатинське самоврядування буде найкращим", - зазначив посадовець.

Із словами щирих поздоровлень та побажань у праці, особистому житті звернулися голова райкому профспілки працівників державних установ Богдана Кравець та голова районної асоціації селищного та сільських голів Іван Білоус.

Кращих керівників та працівників органів місцевого самоврядування ра­йону, депутатів рад різних рівнів, голів районних рад попередніх скликань від­значили грамотами і подяками голів районної, міської рад, райдержад­міні­страції, райкому проф­спілки працівників держустанов. Приємні  музичні сувеніри  нагородженим та всім присутнім пода­рували: дует у складі депутата районної ради Іоніли Тіцької та Олега Тіцького, солістка Ірина Дуда (будинок культури с.Конюшки). Ду­ховний Гімн України у виконанні  НАХК "Галичанка" РБК (кер. Мирослав Яремків) та присутніх у залі завершив урочисту частину святкового дня.