Рогатинське самоврядування є прикладом для інших громад

Дата: 11.12.2017, перегляди: 161
Рогатинське самоврядування  є прикладом для інших громад

ДАРМІЦЬ Тетяна Іванівна, депутат міської ради, секретар постійної комісії з питань гуманітарної сфери, соцзахисту населення  та молодіжної політики: "Одним із основних обов'язків діяльності як депутата міської ради вважаю активну участь у пленарних засіданнях міськради та роботу в постійній комісії, до якої входжу. Усвідомлюючи свій першочерговий обов'язок перед виборцями, маю на меті продовжити розпочате: сприяти у розробці заходів, що суттєво вплинуть на патріотичне виховання дітей і молоді, їхній всебічний розвиток та покращення умов навчання. Головними принципами, яких дотримуюсь не лише у роботі, а й у  житті,  є  здоровий глузд та людяність -  щоб не було соромно перед виборцями.  Вважаю, що труднощі цього нелегкого для  України часу можливо подолати за умови об'єднання зусиль усіх  громадян міста заради миру, єдності, злагоди, толерантності між людьми, розуміння один одного, чого всім бажаю, аби зберегти неповторність міста і сприяти покращенню життя його громади".

СТАВНИЧИЙ Ігор Володимирович, депутат міської ради, заступник голови постійної комісії з питань законності та місцевого самоврядування: "Головна мета моєї депутатської діяльності - максимальне вирішення  проблем громадян, адже для мене потреби округу є пріоритетом. Ми командно  посилили  механізми управління ресурсами міста, підвищили якість функціонування житлово-комунальної інфраструктури, розширили доступність соціальних послуг, що сприяло створенню умов для  підвищення рівня життя і добробуту містян. У ході роботи намагаюся застосовувати  виваженість при ухваленні рішень та конструктивізм, бути активним у роботі як профільних комісій, так і сесій. Переконаний, що лише так кожен прийдешній рік ставатиме новим кроком у розвитку міста та його громади".

ГУК Ігор Іванович, депутат міської ради, член постійної комісії з питань стратегічного розвитку, бюджету і фінансів, комунальної власності та регуляторної політики: "На початку своєї каденції депутати міської ради підтримали бюджетну стратегію, запропоновану міським головою Сергієм Насаликом, і не помилилися - сьогодні вона повністю  оправдана та підтверджена  позитивними результатами праці. Вагомим  вважаю досягнення щодо прийняття за власною ініціативою громади Громадського  бюджету Рогатина, обсяг фінансування якого становить сім відсотків від загального обсягу дохідної частини бюджету міста. У нас продовжує діяти низка програм, націлених на добробут міського населення, - це  безоплатне лікування в умовах стаціонару найбільш незахищених категорій жителів  громади, організація безкоштовного харчування та медичне обслуговування людей, що опинилися у складних життєвих обставинах,  приведення до комфортного стану під'їздів у  багатоквартирних житлових будинках, ремонт фасадів, вулиць тощо. Впевнено можу сказати, що рогатинське самоврядування є прикладом для інших громад, адже другий рік поспіль  демонструє високу якість".

 

МОРОЗІЦЬКИЙ Петро Родіонович, депутат міської ради: "Рік був насичений, але впродовж нього постійна комісія з питань гуманітарної сфери, соціального захисту населення та молодіжної політики, до якої входжу, доволі активно і результативно попрацювала. Особисто мене тішить розвиток спорту, футболу зокрема. Заручена фінансовою підтримкою міської ради команда ФК "Рогатин" сьогодні посідає ІІ-ге місце після першого кола і вийшла в півфінал Кубка Івано-Франківської області, певні досягнення має і тенісний клуб "Роксолана". А мій виборчий округ, що на вул. Галицькій, 115-123, отримав цьогоріч ремонти у під'їздах, упорядковане місце для смітників, нові спортивний та дитячий майданчики, відпочинкову зону для дорослих. Тепер залишається головне - з допомогою  ініціативних рогатинців, які вболівають за місто, надалі підтримувати добрі ініціативи, берегти та шанувати зроблене".

Світлана РОСКОШ.

 

Прикріплені фото
15337503_1127005067397739_4486875645543616375_n.png 24726714_1595090687216517_705153720_n (1).png
24829365_1595792203813032_822857464_n.png a723f37437e4a0e (2).png