Маємо ще один сміттєвоз

Дата: 20.11.2017, перегляди: 108
Маємо ще один сміттєвоз

 

На початку поточного року Ігор Васильович ініціював зустріч  сіль­ських голів свого виборчого округу та влади міста Рогатина, результатом якої стало узгоджене рішення пред­став­ників сільських громад про співучасть на основі угоди про співробітництво у міській програмі орга­нізованого збору твердих побу­тових відходів (див. "ГО" від 11 лютого, №5.-Ред.).

- Щороку як депутат обираю для себе один пріоритет із числа найго­ловніших, який потребує нагального вирішення. І таким важливим завдан­ням, спільно з міським головою Сергієм Насаликом, було визначено покращення стану довкілля шляхом остаточного вирішення проблеми вивезення сміття, - коментує для читачів "Голосу Опілля" депутат обласної ради.

Придбаний минулого року за сприяння І.Триніва сміттєвоз добре зарекомендував себе в роботі і став суттєвою підмогою комунальникам у їхній повсякденній роботі. Отриманий днями автомобіль, хоч і після капі­тального ремонту, однак, як зауважує Ігор Васильович, має хороші технічні характеристики і не один рік послу­жить нашій громаді.

За виділені обласною радою з екологічного фонду кошти, крім сміттєвоза, закупили сміттєві контей­нери: частина їх уже надійшла, решту- отримаємо найближчим часом. Відтак, після укладення відповідних договорів сільських рад з міською - програма вивезення ТПВ запрацює і в тих наших селах, для мешканців яких сміттєві контейнери на їхніх вулицях донедавна були лише мрією.

Працюючи над завершенням роз­по­чатої доброї для людей справи, Ігор Васильович виношує нову ідею, яку спільно з владою міста планує втілити в життя наступного року. Йдеться про забезпечення роботи станції очищення води в м.Рогатині, на Фундуші. Свого часу тут встановили дороговарісне обладнання, однак для його безперебійної роботи, закупівлі необхідних речовин, постійно не вистачало фінансів. Очевидно, зай­вим буде зараз вести мову про важливість якості води як одного з основних чинників стану  здоров’я людини. Тому вирішення цієї проб­леми сьогодні має глибокий соціальний зміст і є затребуваним громадою нашого міста.

Ольга КОНОПАДА.