Кульова стрільба

Дата: 20.11.2017, перегляди: 205
Кульова стрільба

                         З 14 по 19 листопада     2017 р. в м.Львові  проходив  чемпіонат України  з кульової стрільби серед спортсменів  1997р.н. та молодших.

        Команду Івано-Франківської області представляли 10 вихованців Рогатинської СДЮСШОР,  5 вихованці Рогатинської ДЮСШ обласної ради та  3 вихованці Івано-Франківської  ДЮСШ.

В комадному заліку дівчата ( Лілія Коваль, Ірина Боднар, Руслана Пащин) стали  срібними призерами у вправі ГП-11 та  бронзовими у  вправі ГП-11а ( рухома мішень, 10м).

   В цьому році Лілії Коваль (тренер Ярослав Коваль) та Руслані Пащин (тренер Юрій Кізима) буде присвоїно звання майстра спорту України за виконання нормативу на попередніх змаганнях.

У   вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета по п'яти мішенях, 25м ) команда юнаків

    (Денис Ворона, Сахно Артем, Іван Пернаровський )  виборола  срібні  нагороди.                       

Близько до нагород була команда юнаків ( Віктор Мручак, Олег Войнирович, Роман Железняков) яка зайняла в двох вправах ГП-12 та ГП-11а ( рухома мішень, 10м) 4 місце.

      Добре в особистому заліку виступив Максим Замковий, який у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10м) був близький до фінальної боротьби за призове місце в особистому заліку.

    Потрібні очки для команди принесли:  Сніжана Ходоровська ,  Олена Железнякова, Роман Дмитрук, Юрій Маховський, Ігор Кізима.

 

 

   Заступник директора

Рогатинської СДЮСШОР                                                  Бичинський Віктор