Рогатинців запрошують до участі в конкурсі

Дата: 09.10.2017, перегляди: 175
Рогатинців запрошують до участі в конкурсі

Ще свіже у пам’яті зворушливе й  урочисте пошанування та відзначення минулорічних переможців конкурсу "Людина року", який міська рада запо­чаткувала задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей,  відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста. Пам’ятаємо, який великий резонанс мала така ініціатива серед рогатинців, а також жваво проходило обговорення кан­дидатур. Дієвим учасником цього про­цесу була й народна газета "Голос Опілля".

Корисна ідея на пошанування  людей за їхню працю одразу прижилася в громаді та припала до вподоби кра­янам. Тож, цьогоріч конкурс стар­туватиме вже вдруге, і міська рада запрошує рога­тинців до участі в ньому. Нагадаємо читачам девіз кон­курсу  - "Разом будуємо європейське місто!", а присво­юватимуть звання "Людина року" у 13  номінаціях:  "Захисник України" - рогатинці, що мають особистий ваго­мий внесок у захисті Вітчизни;  "Жінка-лідер" - підприємець, громадський діяч, осо­бистість, що яскраво проявила свої лідерські якості; "Громадський діяч" - представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста;  "Митець року" - працівники куль­тури, мистецтва, майстри народної  творчості  за   створення  видатних  творів,  що дістали  високу оцінку громадськості; працівники бібліотек,   клубних та інших закладів культури - за досягнення у розвитку галузі;  "Юний талант року" - за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік - до 14 років; "Освітянин року" - викладачі загально­освітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, поза­шкільної установи,  коледжу - за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо; "Медик року" - працівник установи галузі охорони здоров'я - за вагомий осо­бистий внесок у вирішення проблем охорони здоров'я громадян та ме­дичної реабілітації осіб, які потре­бують лікування; "Учень року" - за найвищі досягнення у навчанні;  "Кому­нальник року" - за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства;  "Родина року" - сім'я, яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько  активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля, демонструє найкращі традиції української сім'ї;  "Соціальний працівник року" - працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста; "Спортсмен року" - спортсмени  за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях; "Меценат року" - мешканці громади, які добровільно та безкорисливо надавали  матеріальну та фінансову  підтримку громадським питанням,    люди,  які  присвячують   особистий час,  свої сили для того,  щоби допомогти іншим,  аби змінити будь-який елемент  життя на краще.

Тож самоврядний орган нашого міста чекає на пропозиції рогатинців та закликає бути небайдужими. Запрошуємо до обговорення кандидатур в соціальних мережах, на офіційному сайті Рогатинської міської ради, а цікаві розповіді про таких людей стануть одними з ключових публікацій на сторінках районного часопису.

Нехай же кращі з кращих вашого колективу, громадської організації тощо отримають це почесне звання, а головне, визнання та високу оцінку громади міста за результати власної праці рук та розуму впродовж року, ініціативу та громадянську позицію. Імена переможців знатимуть і гордитимуться ними не лише місто, а й увесь наш край,  літопис Рогатинщини збереже їх для нащадків.

Ольга КОНОПАДА.