Як працюватиме "Благоустрій-Р" взимку

Дата: 09.10.2017, перегляди: 161
Як працюватиме "Благоустрій-Р" взимку

Тож підготовка до зими традиційно цієї пори - серед топ-тем, найбільш обговорюваних в соціумі та проб­лематичних. А з яким багажем входять у зиму комунальні підприємства нашого міста? Чи матимемо чим чистити від снігу й льоду тротуари, посипати вулиці в ожеледицю, чи справно працюватиме вуличне освіт­лення - цікавимось у керівника КП "Благоустрій-Р" Василя Миця.

За його словами, людські й технічні ресурси, якими підприємство забез­печене на сьогодні, дають можливість бути впевненим, що з поставленими завданнями й надалі справлятимуться в повному обсязі. Це питання пере­буває на постійному контролі в міській раді. Нагадаємо, підприємство обслуговує 51,4 км міських доріг. Для роботи "Благоустрій-Р" має трактор Т-40 з лопатою-відвалом, трактор "Білорусь-325" з лопатою-відвалом та підмітальною щіткою, трактор ЮМЗ-6 з підмітальною щіткою, а також мототрактор з лопатою для розгортання снігу на тротуарах. Не виникає перебоїв у забезпеченні техніки пальним та запчастинами, знаряддя праці для людей також є в достатній кількості.

У посиленому режимі працю­ватимуть й усі 11 двірників та 9 робітників з благоустрою.

Для посипання доріг і хідників вже заготовили 60 тонн піщано-соляної суміші, провели ремонт усіх 15 підстанцій вуличного освітлення.

У ці дні комунальники завершили косіння трави на трьох кладовищах, у парку відпочинку ім. Р. Шухевича, а згрібання листя, підмітання тротуарів та ін. - їхня щоденна робота, від якості якої залежить привабливість нашого міста, його зовнішній вигляд, а загалом - настрій людей, що в ньому перебувають.

Олена КУЛИНЧАК.