Запрацювала нова система

Дата: 25.09.2017, перегляди: 126
Запрацювала нова система

На серпневому засіданні виконкому, як уже повідомляв "Голос Опілля" своїх читачів у №33, вели мову про намір КП "Рогатинське бу­динкоуправління" впорядкувати систему оплати за комунальні послуги. Однак, при цьому не йдеться про різке збільшення комунальних послуг, які тепер помітно від­різняються від тих, що надавали у 2015-му, а лише про коригування, зумовлене змінами в чинному законодавстві щодо розміру міні­мальної зарпалати, цін на паливно-мастильні матеріали. Тож відповідно до рішення 25 сесії тарифи на вивезення та захоронення сміття набудуть чинності з 1 жовтня.

Іншими рішеннями депутати внесли зміни до низки цільових програм, виділивши вдові загиблого учасника АТО Іван Югана 40 тис. грн. для встановлення пам’ятника на могилі, збільшивши кількість коштів для соціального захисту дітям-інвалідам, яких тепер налічується 23 (по 3 тис. грн. кожній дитині).  Додаткову фінансову підтримку отримали футбольний клуб "Рогатин", музей "Опілля" для облашту­вання тематичної експозиції, СДПЧ-16 м.Ро­гатина для пошиття спеціальної форми. Депутати також вирішили передати субвенцію міського бюджету районному загальною сумою 210 тис. грн. для підтримки Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, СЗОШ № 1, ЗОШ № 2 та дитячих садків "Дзвіночок" і "Малятко".

Із 2016 р. міська рада розпочала комплексно підходити до формування оздоровчо-відпо­чинкової інфраструктури. За цей час побу­довано три майданчики, на яких, окрім дитячих ігрових зон, розташовані зони для спортивно-оздоровчих занять. Ці майданчики мають високоякісне тренажерне устаткування. Разом із цим, у минулі роки міською радою по­переднього скликання розпочато будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям, але через порушення законності під час будівництва найближчої перспективи введення його в експлуатацію немає. Тож депутати затвердили Програму капітального ремонту спортмайданчика, що на вул. Шашкевича, з влаштуванням баскетбольної та волейбольної площадок. Реалізація програми буде здійсню­ватися на умовах співфінансування: 1 млн. 400 тис. грн. - обласний бюджет, 1 млн. грн. - міський.

Іще понад чотири десятки одиноких гро­мадян похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, звернулися до міської ради з проханням про включення їх у Програму безоплатного харчування. Після ретельної перевірки їхніх матеріально-побу­тових умов та попереднього розгляду заяв на комісії, сесія ухвалила рішення про внесення цих громадян до списку осіб, на яких поши­рюється дія цієї програми.

За сприяння та повного фінансування Посольства Турецької Республіки міська рада отримала сучасну комп’ютерну техніку, а компанія "Софт Експаншен Україна" розпочала впровадження системи електронного доку­ментообігу. Як зазначив під час сесії міський голова Сергій Насалик, Посольство Туреччини свою місію виконало повністю, і сьогодні система працює в тестовому режимі, забез­печуючи прозоре, контрольоване і кероване виконання автоматизованих процесів вхідних та вихідних документів, внутрішньої корес­понденції, обробки звернень громадян, надання адміністративних послуг тощо. Рішенням сесії затверджено  Програму впрова­дження системи електронного документообігу у виконавчих органах міськради та на підприєм­ствах комунальної власності із загальним обсягом її фінансування - 70 тис. грн., що дасть можливість підвищити ефективність роботи усіх складових системи управління. Заплановано, що до кінця року система буде задіяна на повну потужність.

Під час розгляду земельних питань учас­никам АТО В.Гривнаку (с.Чесники), Д.Мель­нику (с.Стратин), Р.Бодаку (с.Пуків) та М.Бандурі (с. Руда) надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земель­них ділянок у масиві "Зарічний".

 

Олена КУЛИНЧАК.