В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 24.03.2020, перегляди: 963
В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Шановні рогатинці, сьогодні у світі – надзвичайний час. Допоки науковці шукають вакцину проти вірусу COVID-19, що забрав тисячі людських життів, кожен із нас має зробити все, можливе, щоб епідемія не зачепила наші домівки. Рогатинська міська рада закликає усіх дотримуватися умов карантину, а також  санітарно-гігієнічних норм і правил, які захистять від зараження коронавірусною інфекцією.

Детальніше

ІНФОРМУЄМО

Дата: 18.03.2020, перегляди: 913
ІНФОРМУЄМО
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 16 березня 2020 р. № 215
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211
 

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” зміни, що додаються.

        Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21

  • Зміни, що додаються:

Детальніше

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 16.03.2020, перегляди: 874
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

    У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул.  Коновальця, м.Рогатина, терміном на один календарний день  17.03.2020р з 09год30хв та до 17год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по  вулицях: Коновальця, Липова, Завода, Драгоманова, Пасічна, Угрина Безгрішного, Кудрика, Крип’якевича.  На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

Шановні громадяни!

Дата: 16.03.2020, перегляди: 940
Шановні громадяни!

У зв’язку із загрозою пандемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні Рогатинською міською радою ухвалено рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян.

Детальніше

Переможці шевченківських читань виступлять на «відкритому» мікрофоні

Слова. Вони мають унікальну силу, адже промовляють думками, відкривають душу, а іноді можуть змінити чиєсь життя, окрилити, надихнути... Але для того, щоб написані слова ожили, щоб крізь століття зуміли достукались до сучасника - необхідно зарядити їх енергією проникливого серця. Ось тоді вони стають для когось настановою, пророцтвом, своєрідною магією, що переносить у геть інший світ - світ емоцій, які досі жили на папері. Цю маленьку філософію свого часу зрозуміли учасники загальноміського конкурсу читців «Слово вічне - слово невмируще». Адже помітно, що упродовж п’яти років поезія давнього «Кобзаря» росте разом із ними. Дедалі частіше рядки класики достукуються до юної душі і  стають проникливішими, глибшими, наближеними до нас.

Коли стухаєш вірші у виконанні багатолітніх декламаторів, здається, що проживаєш нову історію, яка співзвучна з сьогоденням. Мабуть, у тому й вся суть міського конкурсу:  не просто вшанувати митця, але й відкрити його для молоді. Водночас побачити її приховані таланти, спробувати  відшліфувати безцінний дар, що вміє достукатися до серця.

Детальніше

Рогатинську пам'ятку ЮНЕСКО пропонують  включити до транскордонного туристичного маршруту

На Івано-Франківщині до нового транскордонного туристичного маршруту пам'ятками дерев'яної архітектури пропонують включити 15 архітектурних перлин краю.

Детальніше

Чемпіонат Європи зі стрільби кульової

Дата: 02.03.2020, перегляди: 317
Чемпіонат Європи зі стрільби кульової

Упродовж 23 лютого - 2  березня  в польському місті Вроцлаві проходив чемпіонат Європи з кульової  стрільби із пневматичної зброї. Цьогоріч спортивний захід  виявився ювілейним, 50 за ліком,  й у ньому взяли участь 586 спортсменів з 45 країн. Варто відзначити, що  у складі юніорської збірної команди України на чемпіонаті виступала і вихованка  Рогатинської СДЮСШОР.

Детальніше

Шевченківські читання відбудуться у дещо іншому форматі

Вже стало доброю традицією проводити у Рогатині загальноміський конкурс читців-декламаторів «Слово вічне - слово невмируще». Цьогоріч мистецький захід проходитиме 5 березня в приміщенні Рогатинської ДШМ ім.Бориса Кудрика і планується у дещо іншому форматі.

Детальніше

ДСНС повідомляє

Дата: 27.02.2020, перегляди: 176
ДСНС повідомляє

Штормове попередження 

У найближчу годину із збереженням до кінця дня 27 лютого в області та місті очікується посилення західного вітру 15-20 м/с (НМЯ 1), 1 рівень небезпечності, жовтий.

У зв'язку з інтенсивним приростом снігового покриву 27-28 лютого в горах Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень). 

Детальніше

Рогатинські майстри малої ракетки найкращі в області

На базі спортивного залу з настільного тенісу  Рогатинської СДЮСШОР 8 - 9 лютого проходив дорослий Чемпіонат області, в якому взяли участь майстри малої ракетки з усієї області.
У підсумку в особистому розряді серед жінок золото виборола Тетяна Пукало (2010 р.н), обігравши більш досвідчену суперницю Ярославу Пачич з  Косова. Бронзу отримала також ще одна вихованка Рогатинської СДЮСШОР - Вікторія Коваль. А ось в  особистому розряді серед чоловіків Юрій Колос програв більш титулованому супернику МСУ Назару Ковальчуку та Петру Підлетейчуку  (двоє з м. Косів), в підсумку здобув бронзу.
Парний розряд серед жінок теж не залишив без нагород наших спортсменок. Отже: ІІ місце посіли Вікторія Коваль і Тетяна Пукало. А замкнули трійку переможців Віталіна Семенька  і Анастасія Гондурак.
У парному розряді між чоловіків   Юрій Колос  і Богдан Сенишин  поступилися у боротьбі за золото парі з м. Косів, у підсумку -  ІІ місце. Крім того, ІІІ місце посіли Володимир Єскін  і Денис Фірман.

Слід також зазначити, що Рогатинський район, який у повному складі представляли вихованців Рогатинської СДЮСШОР, виборов перше загально командне місце.

Детальніше

Відоме ім'я переможця баскетбольного турніру (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Упродовж двох тижнів любителі спорту Рогатинщини мали нагоду спостерігати за баталіями, що розгорнулися у спортзалі Рогатинського агроколеджу в рамках традиційного баскетбольного турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців, який проходив під егідою Рогатинської міської ради.

 Кому ж вдалося завоювати перехідний кубок спортивного заходу?.. Деталі - у нашому матеріалі. 

Детальніше

На колінах зустріли тіло полеглого героя-десантника

«Я прошу, не грайтесь у війну! Я не хочу бачити могили! Хто поверне посмішку ясну

Мамі тій, що сина її вбили?..».
Ці рядки пісні у виконанні вихованців Рогатинської ДШМ ім.Б.Кудрика раптово обірвали сирени кортежу… Кортежу, що супроводжував тіло Сина – військового Михайла Турчина.

Детальніше