Людина року 2017

Дата: 21.12.2017, перегляди: 791
Людина року 2017

 Шановні рогатинці та гості  міста!

 Запрошуємо Вас на святкове дійство "Людина року"

Детальніше

Допомагаймо Армії України разом!

Дата: 18.12.2017, перегляди: 307
Допомагаймо Армії України разом!

"Армія SOS" - одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим у зоні АТО, яка вже не один рік  об'єднує тих людей, кому небайдужа доля патріо­тів України, які стали на захист суверенітету та цілісності країни.

Детальніше

Школа духовного зростання

Дата: 18.12.2017, перегляди: 282
Школа духовного зростання

Кожного разу недільна школа, яка працює при церкві Різдва Пресвятої Богородиці м.Рогатина, гостинно від­чиняє двері для дітей різного віку - учнів гімназії та шкіл міста. Уже протягом багатьох років вона нагро­мадила чимало звичаїв і традицій в духовному вихованні допит­ливих хлопчиків та дівчаток. Назва школи "Діти світла" говорить сама за себе, розкриває мету кожного заняття і глибину зростання вихованців на ниві духовного життя.

Детальніше

Творення Миколаївського чуда

Дата: 18.12.2017, перегляди: 275
Творення Миколаївського чуда

Кожна дитина у день святого Миколая чекає чудес і подарунків. Особливого піклування, уваги і любовіпотребують діти – сироти.  Сьогодні, у переддень Святого Миколая,  до творення Миколаївського чуда  уже  традиційно  прилучилась Рогатинська міська рада.  

Детальніше

Підписано угоду з містом Беч (Польща)

Дата: 13.12.2017, перегляди: 396
Підписано угоду з містом Беч (Польща)

Днями з метою розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції здійснили робочу поїздку  у місто Беч (Польща)  міський голова Сергій Насалик, секретар  ради Галина Богун та депутат, член постійної комісії з гуманітарної сфери, соціального захисту населення та молодіжної політики Тетяна Кушнір. Крім того у зустрічі  участь взяли делегації , на чолі з керівниками  міст Беч (Польща), Новодністровськ (Чернівецька область), Геліці( Словачина),  Горна Жуча ( Чехія) та Голова Товариства "Feman" у  Кошицах ,Уповноважений у справах співробітництва трансграничної України  і Словаччини. 

Детальніше

Рогатинське самоврядування  є прикладом для інших громад

Яким був рік, що минає, для депутатів Рогатинської міської ради, що вони вважають головним у своїй громадській роботі - поцікавились ми напередодні свята місцевого самоврядування в обранців міської громади.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 07.12.2017, перегляди: 162
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул Шашкевича в м.Рогатині, 07.12.2017року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Шашкевича,  Грицая, Перенівська, Панаса Мирного з 10:30 до 17:00 год.

 

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

          Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

Рогатинський РВК інформує

Дата: 06.12.2017, перегляди: 346
Рогатинський РВК інформує

На військову службу за контрактом приймаються:

- громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової служби;

- військовозобов'язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

- військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

 

Детальніше

Настільний теніс

Дата: 06.12.2017, перегляди: 229
Настільний теніс

 З   22   по 26  листопада   2017 р в м.Львові проходив другий  тур клубного чемпіонату  України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

2003 р.народження та молодших «Дитяча ліга» сезону 2017-2018 р.р.

Детальніше