Лабораторії Держпродспоживслужби

Дата: 26.05.2020, перегляди: 586
Лабораторії Держпродспоживслужби

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.03.2007 р. № 348, Державна санітарно-епідеміологічна служба ліквідована; на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 25.05.2020, перегляди: 607
Штормове попередження

ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології протягом  24-29 травня по області та місту очікується значний дощ, гроза. Посилення північно-західного вітру 7-12 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше

Головне управління Держпродспоживслужби продовжує  заходи з контролю за роботою ринків області

На виконання відповідних доручень Уряду, з метою дотримання  протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, Головне управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.

Детальніше

Держпродспоживслужба подає рекомендації щодо перевезення  пасажирів  громадським автотранспортом

На фоні високих показників захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, робота автомобільного транспорту потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення даного захворювання  на Прикарпатті.

Детальніше

Про Тимчасовий алгоритм дій  працівників дошкільних закладів

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти Івано- Франківської області здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням цього тимчасового алгоритму.

Детальніше

Як запобігти поширенню коронавірусної інфекції під час  проведення ЗНО

В умовах підвищеної захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО) потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення хвороби на Прикарпатті.

Детальніше

Кабмін встановив на час карантину регулювання  цін на продукти та медтовари

В Україні з 18.05.2020 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 21.05.2020, перегляди: 590
Штормове попередження

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 21, 22, 23 травня по області очікується сильні замарозки в повітрі 0 - 5оС (ІІ рівень неберпечності, помаранчевий)

Детальніше

Сьогодні – День Європи в Україні

Дата: 16.05.2020, перегляди: 738
Сьогодні – День Європи в Україні

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Говорячи про цю дату, пригадуємо, що  наша держава віддавна  є  невід’ємною частиною європейської спільноти, адже завжди прагне бути прогресивною країною з  демократичними поглядами. Тож цей день – чудовий привід вкотре засвідчити про цю мету.

Детальніше

«Відкритий ринок» соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.

Детальніше

ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 16.04.2020, перегляди: 1025
ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

14 квітня декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун звершив чин освячення пасок та інших страв великоднього кошика для наших земляків- військовослужбовців. Цього ж дня пакунки освяченого попрямували з волонтерами на передову.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.04.2020, перегляди: 843
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

 

У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул. Галицька, м.Рогатина, терміном на один календарний день 06.04.2020р з 09год 30хв та до 16год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по вулицях: Галицька, Миру, Кобилянської, Поповича, Шеремети, Путятинська. На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

Калушське управління ГУ ДПС повідомляє

Дата: 03.04.2020, перегляди: 887
Калушське управління ГУ ДПС повідомляє

Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє, що для допомоги платникам податків Державна податкова служба проводить серію відеоуроків, в яких роз’яснює як правильно користуватися електронними сервісами.

Детальніше

Рогатинська дільниця АТ "Івано-Франківськгаз" інформує

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння.

Детальніше