До уваги землекористувачів: обробіть посадки картоплі від фітофторозу

Дощі, що пройшли на Прикарпатті, та підвищений температурний режим, який спостерігається, сприяли активізації збудника фітофторозу на картоплі. Хвороба активізується у вологу погоду; оптимальна температура для її розвитку - 22-27°С. Якщо зараження вже відбулось, із підвищенням температури зростає й швидкість інфекції.

Детальніше

Діти - серце міста

Дата: 27.06.2020, перегляди: 1208
Діти - серце міста

З кожним днем Рогатин розвивається й стає іншим, а все завдяки нашій креативній молоді, яка кожен раз додає натхнення творити щось цікаве для міста. Отож, напередодні Дня молоді, який відзначатимемо 28 червня, міський голова Рогатина Сергій Насалик спільно з Дитячим парламентом організували конкурс «Я – серце міста».

 

Детальніше

Рогатин отримав відзнаку кандидата на статус «Громади, дружньої до дітей та молоді»


Це сталося… Напередодні Дня молоді ще шість українських громад отримали відзнаку кандидатів на статус «Громади, дружньої до дітей та молоді», серед них також і місто Рогатин.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.06.2020, перегляди: 1035
Припинення водопостачання

Увага, проведення ремонтних робіт!

       У зв’язку з  ремонтними роботами на водопровідній мережі, вул.М.Галущинського м.Рогатина, 26.06.2020р з 09 год 30 хв до 12 год 00 хв, буде відключено водопостачання споживачів, розташованих на  вул.М.Галущинського.

        На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 23.06.2020, перегляди: 694
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 23 червня в Україні грози, в окремих районах град і шквали 15-20 м/с; у західних, вдень місцями у північних та Вінницькій областях значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий), в Карпатах та на Прикарпатті сильні дощі (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий); по Києву та Київській області грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше

Стартує конкурс «Я – серце міста»

Дата: 18.06.2020, перегляди: 882
Стартує конкурс «Я – серце міста»

З кожним днем Рогатин розвивається й стає іншим, а все завдяки вам, наша молоде, адже кожен раз додаєте натхнення творити щось цікаве для міста. Отож, цього разу знову вирішили залучити вас до креативної справи.

Детальніше

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 16.06.2020, перегляди: 731
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру до кінця дня 16 червня та протягом доби 17 червня по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.  (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Детальніше

Весілля в умовах карантину: рекомендації та застереження

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробило та пропонує до уваги Методичні рекомендації щодо проведення весіль в умовах  розповсюдження нової коронавірусної інфекції  (COVID-19).

Детальніше

Дитячий майданчик маминими руками

Дата: 15.06.2020, перегляди: 614
Дитячий майданчик маминими руками

Піддони, металеві кутнички, шурупокрут… Перелічуючи цей реманент, якось важко уявити його у руках тендітних жінок. Тим паче повірити, що саме вони створили цілий дитячий дворик неподалік рогатинської багатоповерхівки. Але ця публікація розповість як жіноча ініціатива може стати музою великих планів й змайструвати яскраве літо для малечі. Тож пропонуємо вирушити у мандрівку спогадів та дізнатися як усе розпочиналося.

Детальніше