Припинення водопостачання

Дата: 29.11.2018, перегляди: 152
Припинення водопостачання

Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. Галицькій в  м.Рогатині, 30.11.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи. У зв’язку з цим, тимчасово, на період аварійно-ремонтних робіт, буде призупинено водопостачання вулиць: Галицької (56 - 127), Незалежності, Чорновола, Старомлинської, Нової, Шашкевича з 9:00 до 17:00 год.

 

Детальніше

2 місце команди Рогатинської СДЮСШОР в Клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного!

З 23 по 25 листопада 2018 року в м. Івано-Франківськ проходив І фінал ІІ туру  фінальної частини Клубного Чемпіонату України (регіональна ліга) західний регіон з тенісу настільного серед чоловічих команд. Участь приймали 26 команд з Західного регіону.

Детальніше

Я МАЮ ПРАВО!

Дата: 29.11.2018, перегляди: 100
Я МАЮ ПРАВО!

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи – розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

Детальніше

Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 29.11.2018, перегляди: 70
Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

У зв'язку з проведенням перереєстрації членів районної організації "Спілка Чорнобель" просимо до 31.12.2018р. учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії наЧАЕС, які бажають бути членами громадської організації, звернутися з відповідною заявою та копією документа, що засвідчує статус особи (громадянина, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи) до голови районної організації Гунчака О.М. Контактна особа - Сологуб С.А. тел. 0672533185. 

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Збільшення розміру аліментів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває

 

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться? Соня Гук

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Детальніше

Благодійний ярмарок "Подаруй дитині радість"

Вже дуже скоро почнеться період зимових свят і всі в метушні обиратимуть подарунки своїм рідним. Але хто ж подумає про діток, які в силу певних обставин не отримають подарунка від Святого Миколая та не пізнають справжнього різдвяного дива? Якщо у вас виникло бажання стати тим Чудотворцем та здійснити хоча б одну дитячу мрію, ця інформація для Вас! Районна рада старшокласників "Лідер", організовує благодійний ярмарок "Подаруй дитині радість". Під час ярмарку усі охочі матимуть можливість придбати смачні імбирні пряники, а також вироби ручної роботи. Усі вилучені кошти підуть на придбання подарунків дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей. Чекаємо Вас 9 грудня з 12:00 до 15:00 на площі Роксолани. 
Пам'ятайте: "Зовсім необов’язково робити великі речі. Можна робити і маленькі, але з великою любов’ю." (Мати Тереза) 

Детальніше

До списку майстрів спорту України Рогатинської СДЮСШОР  добавилося ще два спортсмени.

         З 14 по 20  листопада     2018 р. в м.Львів проходив    Відкритий чемпіонат України  в приміщенні  з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р.н. та мол

        Команду  Івано-Франківської області представляли 9 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 20.11.2018, перегляди: 84
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. М.Грешевського в  м.Рогатині, 20.11.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вул. М.Грушевського з 9:00 до 11:00 год.

 

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності та щиро вдячні за розуміння.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 15.11.2018, перегляди: 122
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. Завода в  м.Рогатині, 15.11.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Завода, Драгоманова, Б.Хмельницького, Роксолани, Крипякевича з 10:00 до 15:00 год.

 

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності та щиро вдячні за розуміння.

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?
Владислав Хоменчук
На які наділи мають право захисники вітчизни?
Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:
1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;
2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;
3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Детальніше

Виставка творів Параски Хоми

Дата: 13.11.2018, перегляди: 159
Виставка творів Параски Хоми

Проект Музею мистецтв Прикарпаття «Творчість Параски Хоми як самобутнє явище українського народного мистецтва» покликаний популяризувати мистецтво талановитої майстрині народного декоративного розпису серед громадськості області. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.11.2018, перегляди: 171
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. Галицька 114  в  м.Рогатині, 06.11.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Галицька 114,115,116,117,118,119, Чорновола, с.Черче з 13:00 до 17:00 год.

Детальніше

3 місце Третяка Матвія

Дата: 05.11.2018, перегляди: 179
3 місце Третяка Матвія

З 02-03.11.2018р в м. Львів вібувся ІХ відкритий турнір з тенісу настільного пам’яті тренера викладача Юрія Козія.

Детальніше