"Христос Воскрес - і дух наш воскресає"

Дата: 16.04.2018, перегляди: 102
"Христос Воскрес - і дух наш воскресає"

Під такою назвою в третій день Великодніх свят у Рогатині відбувся звіт-концерт творчих колективів художньої самодіяльності Рогатинського державного аграрного коледжу, який зібрав повну залу глядачів різного віку. За сприяння депутата обласної ради, керівника навчального закладу Ігоря Триніва рогатинці та гості пережили щасливі миті спілкування з мистецтвом пісні й танцю у майстерному виконанні студентів та педагогічного колективу. У холі милувала око виставка художньо-ужиткового мистецтва, створена власноруч студентами і викладачами.

 

Детальніше

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє

Доводимо до відома, що на виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 розпочато прийом документів для виплати дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі - дотація за молодняк).

Дотація за молодняк надається фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Порядок передачі в оренду земельних ділянок!                                        

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!                                            

Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви маєте переконатися, чи є у Вас документи, які підтверджують право власності на земельну діяльну. Без таких документів, Ви не зможете передати землю в оренду.

Детальніше

Детальніше Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

 

На які наділи мають право захисники вітчизни?Куди звертатися для отримання земельної ділянки?                                                                                                                     

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!                                                               

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:                          

 1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;                                 

 2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;                                         

 3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Детальніше

ПАМ’ЯТКА  ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

ПАМ’ЯТКА

ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ АБО РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації або Республіки Білорусь, перебувають перед правовим та юридичним захистом своєї країни – України.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 03.04.2018, перегляди: 82
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул Галицькій 38-39,  в  м.Рогатині, 03.04.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Галицька 1 - 41, Шеремети, О.Кобилянської, Миру, Левицького з 10:00 до 17:00 год.

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

          Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

Рогатинська СДЮСШОР знову перша

Дата: 02.04.2018, перегляди: 172
Рогатинська СДЮСШОР знову перша

28 березня 2018 року в м.Івано-Франківську проводилась урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів, СДЮСШОР, ДЮСШ, федерацій з видів спорту, міст та районів області за підвединими підсумками  вищих спортивних досягнень 2017 року.  

Детальніше

Набір на навчання у закладах системи МВС України

      Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за кошти держбюджету.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 28.03.2018, перегляди: 92
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по вул Поповича 25

 

         У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вулиці Поповича 25  у  м. Рогатині  28.03.2018 року буде припинено водопостачання вулиць Поповича, Шеремети, з 10:00 до 17:00 год.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

Народний аматорський фольклорний колектив "Черчани" став переможцем програми"Фольк - music"

Днями  народний аматорський колектив " Черчани"повернувся з Києва, де взяв   участь у зйомках  програми "Фольк - musik". Це програма для всіх поколінь,  адже у кожному випуску перед глядачами UΛ:Перший  постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків  країни. А зіркові учасники програми нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Детальніше

Багатоквартирні будинки у Рогатині мають управителя

Стали відомі результати оголошеного міською радою конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Рогатині. Члени міськвиконкому минулого понеділка затвердили про­токол засідання конкурсної комісії від 12 березня та визнали переможцем конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Рогатині "Рогатинське будинкоуправління".

Детальніше

Денис Ворона  здобув золоту нагороду на міжнародного турніру з швидкісної стрільби з пістолета!

З 19 по 26 березня 2018 р. в м.Вроцлав (Польща) проходить міжнародний турнір з швидкісної стрільби з пістолета "Гран-прі" присвячений  пам`яті польського стрільця Йозефа Запедцкого.

 

Детальніше